Basenów naziemnych

null

Korzyści z basenów naziemnych

Jeśli wydaje ci się, że dookoła pełno jest basenów naziemnych, prawdopodobnie masz rację. Ponieważ baseny ogrodowe stają się coraz tańsze, a lata robią się coraz cieplejsze, rozsądne jest nabycie jednego dla siebie, aby móc schłodzić się w dni, gdy temperatura bije nowe rekordy. W porównaniu do basenów wbudowanych, modele naziemne mają szereg zalet.

- Są bardzo łatwe w instalacji. Przygotowanie terenu pod basen stały zajmuje tygodnie, nie mówiąc już o liczbie osób, które trzeba do tego zaangażować, natomiast basen naziemny możesz zainstalować samodzielnie.
- Łatwa instalacja oznacza automatycznie mniejsze jej koszty. Nie ma potrzeby zatrudniania pracowników, a Twój ogród nie wymaga szczególnego przygotowania.
- Baseny te są również bezpieczniejsze, ponieważ nie grozi ci przypadkowe wpadnięcie do środka. Nie wymagają także dodatkowego ogrodzenia, co jest świetną opcją, jeśli wokół biegają małe dzieci.
- Niektóre modele można schować na zimę, więc nie musisz się martwić o ich zabezpieczenie, gdy nie korzystasz z basenu ogrodowego.

 

Mamy baseny naziemne odpowiadające różnym gustom

Oferujemy różne rodzaje basenów naziemnych. Przejrzyj naszą szeroką gamę basenów ogrodowych o różnych kształtach i rozmiarach oraz znajdź ten, który najlepiej pasuje do twojej przestrzeni na zewnątrz.

 

W zależności od wielkości i kształtu ogrodu możesz wybierać spośród basenów okrągłych, owalnych lub prostokątnych. Wybierz mały, płytki basen, aby twoje dzieci mogły się bezpiecznie w nim bawić, albo spraw sobie basen o długości do 7 m, aby służył na imprezy.

W naszym asortymencie znajdziesz wolnostojące baseny ogrodowe, które możesz od razu napełnić wodą. Są nawet wyposażone w nadmuchiwaną krawędź, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

 

Baseny naziemne ze stalową ramą są zwykle większe i bardziej wytrzymałe. Ich montaż nie trwa długo, a oferują trwałą konstrukcję, która może pozostać w ogrodzie przez cały rok.

 

Jak wybrać najlepszy basen ogrodowy do swojej przestrzeni na zewnątrz

Wybierając basen naziemny, należy pamiętać o kilku kwestiach:

 

- Zmierz swój ogród

 Upewnij się, że basen zmieści się w ogrodzie lub w dostępnej przestrzeni - lepiej to sprawdzić, niż potem żałować.

 

- Sprawdź lokalne przepisy

 W niektórych miejscach obowiązują przepisy dotyczące odległości między basenem a otaczającymi go konstrukcjami. Sprawdź przepisy wcześniej, aby mieć pewność, że ich nie naruszasz.

 

- Wybierz kształt

 Baseny naziemne mają różne kształty (okrągłe, owalne, prostokątne itp.) i niektóre z nich mogą nie pasować do wielkości lub kształtu twojego ogrodu.

 

- Wybierz wysokość ścianek

 Wysokość ścianek basenu ogrodowego określa jego głębokość. Przed podjęciem decyzji zastanów się, kto będzie korzystać z basenu. Jeśli basen będzie zbyt głęboki, dzieci mogą się bać w nim kąpać. Jeśli jest zbyt płytki, nie sprawi radości osobom dorosłym i tym, którzy lubią pływać.

 

- Basen stały czy sezonowy

 Niektóre baseny ogrodowe można pozostawić na zewnątrz zimą. Inne należy schować, aby mróz lub niekorzystne warunki pogodowe ich nie uszkodziły i można było z nich skorzystać w kolejnym sezonie.

 

Cokolwiek wybierzesz, z pewnością znajdziesz odpowiednią opcję w naszej ofercie. Przejrzyj nasz asortyment i użyj naszych filtrów, aby znaleźć najlepszy model basenu do swojego ogrodu i zorganizować swoją pierwszą imprezę przy basenie!

Zobacz więcej Zobacz mniej
(0 wyników)