Wyloguj się
Wylogowałeś się.
Kontynuuj
Dziękujemy za subskrypcje naszego newslettera!
Sprawdź swoją skrzynkę mailową. Na podany adres e-mail został wysłany kod rabatowy!
DZIEKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZYM NEWSLETTEREM

który znajduje się w wysłanym przed chwilą do Ciebie mailu. Dziękujemy!

To receive your coupon code, please click on the confirmation link in the email we just sent you.

Zamknij
PODZIEL SIĘ OPINIĄ
top banner

Wyjątkowe meble z drewna pochodzącego z recyklingu

 

Funkcjonując w nowoczesnym społeczeństwie konsumpcyjnym vidaXL stara się wspierać zrównoważony rozwój poprzez produkcję pięknych mebli z drewna odzyskanego. Używając różnych rodzajów drewna z recyklingu możemy stworzyć piękny i unikatowy mebel. Każdy kawałek drewna ma swoją historię i charakterystyczny wygląd, a ślady użytkowania nadają meblom wyjątkowy charakter. Ponadto, nadanie nowego życia wykorzystanemu już wcześniej drewnu nie szkodzi tak bardzo środowisku. Piękna szafka w Twoim domu oraz wspieranie zrównoważonego rozwoju - czego więcej można chcieć?

 

 

Łączenie różnych rodzajów trwałego drewna

 

W naszym asortymencie mebli z drewna odzyskanego łączymy różne gatunki drewna. Takie jak: tekowe, sheesham, akacjowe, mango i różane. Wszystkie one mają swoją własną charakterystykę, jeśli chodzi o twardość, szorstkość, strukturę i odcień. Poprzez recykling drewna i łączenie tych różnych typów w jednym meblu uzyskujemy produkt, którego nie znajdzie się nigdzie indziej. I to dosłownie, ponieważ każdy unikatowy fragment drewna z odzysku można zastosować tylko raz. Dlatego też trzeba mieć na uwadze, że zamawiany produkt może różnić się od tego na zdjęciu w sklepie internetowym.

 

 

Ręcznie robiony i mocny

 

Wszystkie, nasze meble wykonane z drewna z odzysku są tworzone ręcznie, bez udziału żadnych maszyn. Kawałki drewna dobiera się w taki sposób, żeby kolory do siebie pasowały, a cały mebel stanowił spójną całość. Meble w kolekcji recyklingowej prezentują różne style: od nowoczesnego przez industrialny po klasyczny. Oznacza to, że możesz znaleźć możesz znaleźć mebel z drewna odzyskanego w swoim ulubionym stylu, w ofercie vidaXL.

Sortuj wg:
Bestseller
Cena:
Filtr
Zobacz więcej
Czas do końca:
Aktualna cena:
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Ekskluzywne oferty dla subskrybentów

Wyprzedaże

Nowości i trendy

Otrzymaj 20zł zniżki**

vidaXL szanuje Twoja prywatność
*Rezygnacja z newslettera możliwa w każdej chwili
**przy zamówieniu produktów vidaXL za 400 zł