Wyloguj się
Wylogowałeś się.
Kontynuuj
Dziękujemy za subskrypcje naszego newslettera!
Sprawdź swoją skrzynkę mailową. Na podany adres e-mail został wysłany kod rabatowy!
DZIEKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZYM NEWSLETTEREM

który znajduje się w wysłanym przed chwilą do Ciebie mailu. Dziękujemy!

To receive your coupon code, please click on the confirmation link in the email we just sent you.

Zamknij
PODZIEL SIĘ OPINIĄ
top banner

Domek dla dzieci - odkryj świat wyobraźni

 

W dzisiejszych czasach kreatywność jest obca dla niektórych dzieci. Spędzają one coraz więcej czasu przed ekranami, a coraz mniej na zewnątrz. Umieszczając domek dla dzieci lub plac zabaw w ogrodzie możesz zachęcić swoje dziecko do zabawy na świeżym powietrzu z kolegami zamiast przesiadywania w domu. Rozwinie to również jego umiejętności społeczne, poprawi kondycję oraz pozwoli na wykorzystanie wyobraźni. Na vidaXL znajdziesz różne typy domków, huśtawek oraz kompletnych placów zabaw z huśtawką i zjeżdżalnią.

 

 

Huśtaj się najwyżej jak potrafisz

 

Na placu zabaw niektórym rodzicom trudno jest powstrzymać się od krzyczenia "Uważaj! Nie za wysoko!". Dla dzieci natomiast ważne jest odkrywanie świata po swojemu. Pozwól im huśtać się najwyżej, jak potrafią i wspiąć się na najwyższy drążek. Jako rodzic możesz stać w poblizu i zareagować, kiedy będzie to konieczne. A jeśli masz wystarczającą przestrzeń na podwórku, przejrzyj nasze place zabaw z domkami, zjeżdżalnią i huśtawkami. Dzięki nim Twoje dzieci mogą huśtać się razem i sprawdzić, kto potrafi wnieść się wyżej!

 

 

Domek dla dzieci w ogródku

 

Domek to źródło zabawy zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. To miejsce w ogrodzie, do którego rodzice nie mają wstępu, o ile nie dostaną pozwolenia. W małym domku dzieci mogą usiąść i poczytać książkę albo pobawić się swoimi ulubionymi zabawkami. Przejrzyj nasze domki i place zabaw oraz zapewnij swoim dzieciom atrakcje na świeżym powietrzu!

Sortuj wg:
Bestseller
Cena:
Filtr
Czas do końca:
Aktualna cena:
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Ekskluzywne oferty dla subskrybentów

Wyprzedaże

Nowości i trendy

Otrzymaj 20zł zniżki**

vidaXL szanuje Twoja prywatność
*Rezygnacja z newslettera możliwa w każdej chwili
**przy zamówieniu produktów vidaXL za 400 zł