Wyloguj się
Wylogowałeś się.
Kontynuuj
Dziękujemy za subskrypcje naszego newslettera!
Sprawdź swoją skrzynkę mailową. Na podany adres e-mail został wysłany kod rabatowy!
DZIEKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZYM NEWSLETTEREM

który znajduje się w wysłanym przed chwilą do Ciebie mailu. Dziękujemy!

To receive your coupon code, please click on the confirmation link in the email we just sent you.

Zamknij
PODZIEL SIĘ OPINIĄ
top banner

Oświetl swój ogród naszymi lampami ogrodowymi vidaXL

 

Najdłuższy dzień w roku minął już jakiś czas temu, co oznacza, że dni stają się coraz krótsze. Jeśli chcesz nadal móc posiedzieć na zewnątrz wieczorem (o ile temperatury na to pozwolą), przydatne może okazać się oświetlenie zewnętrzne. Na vidaXL znajdziesz szereg różnych - gustownych oraz praktycznych form oświetlenia do użytku na zewnątrz, jak lampy solarne, punktowe, kinkiety oraz do oświetlenia ścieżek. Już nie musisz bać się ciemnych zakamarków w swoim ogrodzie!

 

 

Modne czy funkcjonalne? Możesz mieć jedno i drugie!

 

Oświetlenie jest jednym z ważniejszych elementów, który tworzy miłą atmosferę w ogrodzie wieczorem. Możesz sprawić sobie na przykład lampę ścienną, którą umieścisz w ciemnym zaułku ogrodu. Inną opcją są piękne lampy punktowe, które możesz zainstalować pod drzewem lub elementem dekoracyjnym jako oświetlenie akcentujące. Poza tymi modnymi formami lamp vidaXL oferuje również oświetlenie funkcjonalne (również piękne - bez obaw) Nasze lampy z czujnikami włączą się, kiedy ktoś zbliży się do drzwi wejściowych. Natomiast oświetlenie wzdłuż ścieżki ogrodowej pozwoli na niewdeptywanie po ciemku w rabatki kwiatowe.

 

 

Zaplanuj swoje oświetlenie zewnętrzne

 

Tak jak w przypadku oświetlenia wewnątrz domu, dobrze jest zaplanować oświetlenie na zewnątrz. Sprawdź, w których częściach ogrodu przydałoby się więcej światła, pomyśl, jaki nastrój chcesz wprowadzić oraz jaka ma być funkcja lamp ogrodowych. Wybierz jaśniejsze oświetlenie wzdłuż ścieżek, przy drzwiach lub przy szopie. Dla stworzenia oświetlenia nastrojowego możesz zdecydować się na mniej intensywne odcienie światła. Przejrzyj nasz asortyment lamp na vidaXL i spraw, żeby nie trzeba było skrywać się w ciemnościach najbliższej jesieni!

Sortuj wg:
Bestseller
Cena:
Filtr
Zobacz więcej
Czas do końca:
Aktualna cena:
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Ekskluzywne oferty dla subskrybentów

Wyprzedaże

Nowości i trendy

Otrzymaj 20zł zniżki**

vidaXL szanuje Twoja prywatność
*Rezygnacja z newslettera możliwa w każdej chwili
**przy zamówieniu produktów vidaXL za 400 zł