Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny

Opis

Ta drewniana szafka nocna będzie idealnym wyborem, jeśli chcesz dodać odrobinę rustykalnego uroku wystrojowi Twojego domu. Szafka nocna z 2 szufladami może być również używana jako niski stolik lub miejsce na telefon.

 

Szafka nocna wykonana jest z litego drewna z odzysku. Materiał ten posiada właściwości różnych użytych gatunków drewna, takich jak mahoń, tek, mango, akacja itp. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy i różni się nieco od pozostałych. Ślady zużycia nadają każdej szafce niepowtarzalny wygląd i podkreślają jej efektowny styl vintage. Jako że produkt wykonany jest z drewna z odzysku, może on wykazywać pewne niedoskonałości, które stanowią o jego autentycznej wartości i bogatej historii. Drewno pozyskano z drzew powalonych w wyniku działania czynników naturalnych, oraz wysłużonych łodzi, drewnianych domów itp.

 

Na wytrzymałym blacie można śmiało postawić budzik, lampkę do czytania, książki, przedmioty dekoracyjne, a także wyeksponować ramki ze zdjęciami. Szuflada i półka pomieszczą swobodnie wszystkie drobiazgi, które chcesz mieć w zasięgu ręki.

 

Ta drewniana szafka nocna została wykonana metodą rzemieślniczą z zachowaniem szczególnej staranności. Ważne: poszczególne produkty mogą różnić się kolorami, dzięki czemu każda z naszych szafek nocnych jest wyjątkowa; dostawa jest losowa.

Specyfikacja

  • Materiał: lite drewno z odzysku
  • Rozmiary: 40 x 30 x 51 cm (szer. x gł. x wys.)
  • Z 2 szufladami
  • Ręczne wykonanie
  • EAN: 8718475568964
  • SKU: 244487
  • Brand: vidaXL

vidaXL Szafka nocna, lite drewno z odzysku, 40x30x51 cm

Marka : vidaXL
Sprzedawca : vidaXL
364 zł info
286 zł
w tym VAT
Oszczędzasz 21%
Dostępny
DARMOWA dostawa, DARMOWY zwrot
Czas dostawy: w ciągu 4 dni roboczych
Loading...