Baseny bestway

null

Baseny Bestway

Jednym z najlepszych pomysłów w trakcie przygotowań na sezon letni jest rozłożenie w ogrodzie basenu Bestway. Baseny te są ładne, duże i od razu staną się idealnym miejscem do ochłody w gorące letnie dni.

Jeśli nie jesteś gotowy na budowę basenu ziemnego w swoim ogrodzie, istnieje wiele fajnych basenów naziemnych różnych marek. Baseny marek Bestway lub Intex z pewnością pozwolą stworzyć wiele wspomnień!

 

Baseny Bestway do Twojego ogrodu

Bestway to marka znana wszystkim miłośnikom basenów. Asortyment produktów Bestway jest bardzo szeroki, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Co więcej, ponieważ firma istnieje na rynku od wielu lat, możesz być pewien, że otrzymasz basen najlepszej jakości w przystępnej cenie.

Baseny Bestway różnią się kształtami, rozmiarami i materiałami z których zostały wykonane. Chcemy podkreślić niektóre cechy basenów, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem.

 

Zmierz swój ogród i Wybierz idealny basen Bestway

Aby wybrać basen Bestway w idealnym rozmiarze, zalecamy zmierzenie dostępnej przestrzeni w ogrodzie, w miejscu w którym chcesz ustawić swój basen.

Upewnij się, że przestrzeń, w której basen zostanie umieszczony, jest możliwie równa. Przed zakupem produktu sprawdź wymiary basenu Bestway, który chcesz zamówić. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, gdy dzieci będą gotowe wskoczyć do wody, a nie będzie go gdzie rozłożyć!

 

Baseny wykonane z różnych materiałów

Nowoczesne baseny wykonane są z różnych tworzyw, takich jak stal, PCV lub winyl. Ściany basenów Bestway wykonane są z bardzo mocnego materiału Tritech, trójwarstwowego, wzmocnionego materiału, który składa się z laminowanego wytrzymałego PCV i siatki poliestrowej, co sprawia, że ściany boczne są wyjątkowo grube, zapewniając doskonałą wytrzymałość i trwałość. Podstawa basenów ogrodowych wykonana jest z wytrzymałej stalowej lub plastikowej ramy, która gwarantuje stabilną i bezpieczną konstrukcję. Bestway podkreśla trwałość użytych materiałów. Bardzo ważne jest, aby basen był wystarczająco wytrzymały, aby pomieścić całą wodę i bawiące się w nim dzieci (oraz dorosłych). Montaż basenu Bestway z ramą zajmuje około 30 minut. Po prostu napełnij go wodą, a gdy będzie gotowy, każdy może wskoczyć do środka!

Po zakończeniu sezonu można go szybko i łatwo zdemontować. Wszystkie baseny Bestway są wyposażone w zawór spustowy, do którego można przymocować wąż ogrodowy, dzięki czemu szybko spuścisz wodę. Gdy basen jest całkowicie suchy, można go przechowywać w dowolnym miejscu, aż do następnego lata.

 

Kup swój basen ogrodowy online

W vidaXL znajdziesz szeroki wybór basenów różnych marek. Na przykład basen Bestway to świetny dodatek do Twojego ogrodu, który przyniesie Ci radość w nadchodzących latach. Po wybraniu idealnego basenu i złożeniu zamówienia, vidaXL upewni się, że zostanie on dostarczony na czas i bez dodatkowych opłat.

Zobacz więcej Zobacz mniej
(0 wyników)