Baseny ogrodowe Intex

null

Baseny ogrodowe Intex

Baseny Intex są prawdopodobnie najpopularniejszym dodatkiem do ogrodu w sezonie letnim. To nie jest niespodzianka! Wszyscy wiemy, jak miło jest pływać i cieszyć się słonecznymi dniami w wodzie! Gdy robi się cieplej, wspaniale jest uciec z domu i mieć możliwość odświeżenia się i ochłody.

Jeśli nie jesteś gotowy na budowę tradycyjnego basenu w ogrodzie, zalecamy zakup jego nadmuchiwanej wersji. Nadmuchiwany basen Intex natychmiast stanie się centrum uwagi w każdym ogrodzie.

 

Wybierz basen Intex do swojego ogrodu

Intex jest liderem w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości basenów ogrodowych. Ta marka oferuje swoim klientom najlepsze baseny zewnętrzne. Asortyment produktów Intex jest bardzo szeroki, co oznacza, że każdy może znaleźć idealny produkt do swojego ogrodu.

Baseny Intex różnią się kształtami, rozmiarami i materiałami z których są wykonane. Chcielibyśmy podkreślić niektóre specyfikacje, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem basenu Intex.

 

Wybierz idealny rozmiar

Aby wybrać idealny rozmiar basenu, zalecamy zmierzenie dostępnej przestrzeni w ogrodzie i upewnienie się, że basen Intex będzie do niej pasować. Przed zakupem nowego basenu określ, czy będą z niego korzystać głównie dzieci, czy dorośli (czy może całe rodziny) i ile osób będzie pływać w basenie Intex w tym samym czasie.

 

Materiały z których wykonane są baseny

Baseny Intex są wykonane z różnych materiałów, takich jak stal, PCV lub winyl. Wszystkie mają odporne na przebicie 3-warstwowe ścianki, które zapewniają dodatkową wytrzymałość i trwałość. Podstawa basenów wykonana jest z solidnej stalowej ramy, która gwarantuje stabilność konstrukcji. Trwałość materiałów jest kluczem do bezpiecznego i bezproblemowego użytkowania. Montaż i napełnienie basenu Intex zajmuje około 30 minut. Następnie możesz wskoczyć od razu do wody!

Po zakończeniu lata basen Intex można również szybko zdemontować. Zawór spustowy basenu można przymocować do węża ogrodowego, dzięki czemu wodę spuścisz szybko i wygodnie. Po spuszczeniu wody i wysuszeniu basenu można go złożyć i przechowywać do następnego sezonu.

 

Zamów online na vidaXL

Możesz łatwo wybrać idealny basen w vidaXL, używając filtrów, by znaleźć odpowiedni rodzaj, rozmiar i kształt. W vidaXL możesz wybierać między różnymi markami. Obok marki vidaXL baseny Intext i Bestway są również świetną opcją i zapewniają miejsce do wypoczynku i zabawy z przyjaciółmi i rodziną.

Po złożeniu zamówienia, vidaXL zapewni, że nowy basen zostanie dostarczony do Twojego domu szybko i bez żadnych dodatkowych opłat.

Zobacz więcej Zobacz mniej
(0 wyników)