Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Industrialny styl wnętrz

Styl wnętrz, który jest nieco surowy

 

Styl industrialny zaczerpnął swoją nazwę od fabryk i innych budynków przemysłowych, które zostały przekształcone w przestronne pomieszczenia mieszkalne z dużymi oknami i betonowymi lub drewnianymi podłogami. Charakterystyczną cechą tego stylu jest wykorzystanie surowych, niewykończonych materiałów, takich jak skóra, drewno i metal oraz neutralnych, ale żywych kolorów.


 

 

       

 

Najważniejsze są materiały

Użyte materiały są jednym z głównych aspektów industrialnego stylu projektowania wnętrz. Wybierz surowce, które tworzą odpowiednią atmosferę, takie jak skóra, beton, (ciemne) niewykończone drewno, metal i szorstkie tkaniny. Kombinacja tych materiałów sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądało ciepło i przytulnie.

Zobacz wszystkie industrialne produkty >

 

       

 

 

       

 

 

 

 

       

 

Coś starego, coś nowego

Dodaj osobisty akcent, łącząc nowe industrialne meble ze skarbami z targu staroci, takimi jak stare lampy lub szafka, którą możesz odnowić. Połączenie starego i nowego ulepszy Twoje industrialne wnętrze i sprawi, że będzie ono bardziej osobiste i przytulne. Wskazówka: wybierz przedmiot - mebel, materiał lub ozdobę - który będzie Twoim głównym elementem i zaprojektuj wokół niego wnętrze, aby uzyskać spójny i zrównoważony efekt.

       
       

  

       

 

 

Kolekcje

Widzisz coś, co lubisz? Mieszaj i łącz!

 

  

Zobacz wszystkie style na 2020