Wyloguj się
Wylogowałeś się.
Kontynuuj
Od terez będziesz otrzymywać naszego newslettera!
assortment_usp
Zaglądaj do swojej skrzynki odbiorczej - w ciągu kilku godzin otrzymasz wiadomość e-mail z kodem zniżkowym.
*Minimalna wartość zamówienia wynosi 400 zł. Zniżka obowiązuje wyłącznie na produkty marki vidaXL. Szanujemy Twoją prywatność - możesz zrezygnować z newslettera w każdej chwili.
close
DZIEKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZYM NEWSLETTEREM

który znajduje się w wysłanym przed chwilą do Ciebie mailu. Dziękujemy!

To receive your coupon code, please click on the confirmation link in the email we just sent you.

Zamknij
PODZIEL SIĘ OPINIĄ

 

Zawsze dobra oferta z kuponami rabatowymi od vidaXL!

Odwiedzaj często stronę vidaXL, dzięki czemu nigdy nie ominie Cię żaden kod rabatowy! Na naszej stronie znajdziesz listę aktualnych kuponów promocyjnych, dzięki czemu możesz zawsze korzystać z najlepszych okazji. Kod rabatowy Ci nie odpowiada? W takim razie spójrz na naszą codzienną lub co tygodniową ofertę lub zapisz się do naszego newslettera.

Udanych zakupów!


 

 

     64 zł zniżkina siedziska do ogrodu  >     

 z kodem:  MARCA20 

 

 

  Ważne na wybranych produktów na stronie kampanii siedziska do ogrodu produkty vidaXL.Minimalna wartość zamówienia wynosi 649 PLN

Nie może być łączony z innymi kodami rabatowymi.

Ważny od: 2020-03-01

Ważny do:  2020-03-29

 

Zauważyłeś, że nie ma kuponu rabatowego pasującego do produktu, który na prawdę chesz mieć? Nic straconego! Zapisz się do naszego newslettera! Niedość, że otrzymasz od nas rabat w wysokości 20 zł na Twoje zamówienie, to jeszcze pozostaniesz na bieżąco z naszymi wszystkimi informacjami, inspiracjami, specjalnymi ofertami oraz promocjami! 

 

Na vidaXL znajdziesz najnowszą codzienną oraz cotygodniową ofertę. Nie przegap specjalnych promocji dotyczących Twoich ulubionych produktów i sprawdź ofertę teraz!

 Zapraszamy do śledzenia naszych kodów rabatowych i okazji z naszej specjalnej oferty i wyprzedaży!

 Na vidaXL cenimy sobie dobrą cenę. Co może być lepsze od kupienia swoich wymarzonych produktów, w obniżonej cenie? Dlatego też będziemy dawać Ci regularną możliwość kupienia różnych produktów w najniższych cenach. Śledź nasze kuponów rabatowych publikowane na stronie internetowej. Poza ogromnym rabatem zawsze oferujemy darmową dostawę. Bez względu na to czy kupisz malutki hamak dla chomika czy zestaw krzeseł kuchennych w stylu skandynawskim.

 

Nie przegap specjalnej oferty ani kodu rabatowego!

Zapisz się do naszego newlettera dzięki czemu nigdy nie pominiesz naszych specjalnych ofert, wyprzedaży, ani kuponów rabatowych. Będziemy informować Cię o najnowszych trendach, ofertach specjalnych, oraz najnowszych produktach. Dzięki zapisaniu się do newslettera zyskasz 20  rabatu na Twoje następne zamówienie.


Produkty są wyróżnione dziennie lub przez cały weekend.

Wszystkie nasze produkty zasługują na specjalną uwagę. Dlatego, że u nas możesz znaleźć codzienną ofertę na produkty w wielu kategoriach. Od mebli do mieszkania, zestawów ogrodowych, przez rowery i narzędzia. Pamiętaj o tym, że musisz być szybki. Każda promocja trwa 24 godziny. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu - zawsze możesz skorzystać z naszych co tygodniowych promocji, które są ważne przez cały tydzień. Tutaj zawsze znajdziesz różne, atrakcyjne produkty w najlepszych cenach.

 

Więc dodaj tę stronę do ulubionych, zapisz się do newslettera, i nigdy nie przegap specjalnych ofert oraz kodów rabatowych od vidaXL!

Czas do końca:
Aktualna cena:
Nie przegap naszych promocji
Zniżka 20 zł*
checkmark

Wyjątkowe oferty wyłącznie dla odbiorców newslettera

checkmark

Wcześniejsze poznanie naszych nowych produktów

checkmark

Powiadomienia o wszystkich naszych kuponach zniżkowych

checkmark

Inspiracje z najnowszych trendów

Zniżka 20 zł*
smiley_joy
Zapisz się do naszego newslettera
*Minimalna wartość zamówienia wynosi 400 zł. Zniżka obowiązuje wyłącznie na produkty marki vidaXL. Szanujemy Twoją prywatność - możesz zrezygnować z newslettera w każdej chwili.
close