Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Przygotowania do wakacji w domu: relaks na Twoim zestawie wypoczynkowym

Ogród

 

Wiele osób co roku spędza wakacje we własnym kraju, a w języku angielskim jest na to świetne określenie: staycation. Po prostu zostań w swoim mieście i zrelaksuj się lub wybierz się na wycieczkę po okolicy, aby zobaczyć zabytki, do których normalnie nigdy byś się nie udał. Wyjdź ze swojej strefy komfortu! Są też ludzie, którzy naprawdę nie lubią spać nigdzie indziej niż w domu, i to właśnie dla nich przygotowaliśmy pomysły na to, jak sprawić żeby wakacje (na własnym podwórku) były jak najbardziej relaksujące!

 

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Trendy do wiosennego ogrodu w 2021

Ogród

Gartentrends für den Frühling 2021 

Zima oficjalnie jeszcze się nie skończyła, ale już czekamy na wiosnę. To jest właśnie ten czas, w którym pojawiają się pierwsze kwiaty i gdzieniegdzie w Twoich roślinach wyrastają pąki. Na tym blogu podsuniemy Ci kilka wskazówek, jak przygotować ogród na wiosnę i podzielimy się najnowszymi trendami na 2021!

 

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Poprzedni post 

Niezależnie od tego, czy posiadasz duże czy małe podwórko, zawsze powinieneś jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Praca z małym ogrodem może być większym wyzwaniem, ponieważ wymaga kreatywnych, a czasami nawet innowacyjnych rozwiązań.Czy jesteś już w nastroju na lato? My jesteśmy! Dni stają się cieplejsze i bardziej słoneczne i możemy już poczuć, że sezon letni jest tuż za rogiem. Ta pora roku zawsze wiąże się z spędzaniem jak największej ilości czasu na zewnątrz. Teraz lata często stają się cieplejsze, a posiadanie własnego basenu nie jest niepotrzebnym luksusem. Założymy się, że wszyscy tęsknią za orzeźwiającym skokiem do wody podczas długiego i upalnego letniego dnia. W tym poście pokażemy niektóre z naszych ulubionych basenów i akcesoriów!Nareszcie nadeszła wiosna! Ciepłe, słoneczne dni sprawiają, że chcemy spędzać więcej czasu w naszych ogrodach i cieszyć się bardzo potrzebnym świeżym powietrzem. Jeśli szukasz nowych mebli ogrodowych, aby przygotować swoją przestrzeń na wiosnę, możesz przeczytać wszystko o naszych ulubionych meblach ogrodowych na tym blogu. Czy Twój ogród jest gotowy na wiosnę i nadchodzący sezon letni?Przyjęcie zawsze oznacza zabawę, ale bardzo możliwe, że przyjęcie w ogrodzie będzie najlepszą imprezą jaką zorganizujesz. Jest coś magicznego w byciu na świeżym powietrzu ze znajomymi, rodziną, dobrą muzyką, słońcem na niebie i orzeźwiającym napojem w dłoni. Nie potrzeba wiele, by urządzić przyjęcie ogrodowe - nie potrzebujesz nawet specjalnej okazji! Zaproś swoich najlepszych przyjaciół i rodzinę na miłe popołudnie lub wieczór - tylko dlatego, że możesz! Tutaj znajdziesz 7 wskazówek, jak zorganizować niezapomniane przyjęcie w ogrodzie.