Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

7 wskazówek jak zorganizować idealne przyjęcie ogrodowe

 

 

Przyjęcie zawsze oznacza zabawę, ale bardzo możliwe, że przyjęcie w ogrodzie będzie najlepszą imprezą jaką zorganizujesz. Jest coś magicznego w byciu na świeżym powietrzu ze znajomymi, rodziną, dobrą muzyką, słońcem na niebie i orzeźwiającym napojem w dłoni. Nie potrzeba wiele, by urządzić przyjęcie ogrodowe - nie potrzebujesz nawet specjalnej okazji! Zaproś swoich najlepszych przyjaciół i rodzinę na miłe popołudnie lub wieczór - tylko dlatego, że możesz! Tutaj znajdziesz 7 wskazówek, jak zorganizować niezapomniane przyjęcie w ogrodzie.

 

1. Oświetlenie

Możesz sprawić, by impreza była wystawna lub prosta, co tylko zechcesz. Odrobina dekoracji zawsze wygląda ładnie i wcale nie musi być skomplikowana! Kup girlandy lub chorągiewki na drzewa lub na ogrodzenie. Dla dodatkowej ozdoby możesz dodać balony. Postaw na ziemi butelki z kwiatami lub świecami i daj się ponieść zabawie!

 

2. Zadbaj o ochłodę: stwórz cień

Choć słońce jest wspaniałe, czasami warto stworzyć miejsce gdzie możesz się ochłodzić. Rozłóż parasole, żagiel przeciwsłoneczny lub altanę jeśli masz wystarczająco dużo miejsca w ogrodzie. W ten sposób będziesz również chroniony przed niespodziewanym letnim deszczem. Organizujesz imprezę dla dzieci w ogrodzie? Balony na wodę i inne gry wodne to magia!

Piękny, duży parasol podwieszany z drewnianym stojakiem.Stwórz cień w dowolnie wybranym miejscu dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości żagla HDPE. Zadaszenie sprawdzi się w każdej przestrzeni zewnętrznej, w ogrodzie, na tarasie, balkonie i placu zabaw dla dzieci.Nasz namiot imprezowy zapewnia fantastyczne miejsce na wszelkiego rodzaju przyjęcia i spotkania z rodziną oraz przyjaciółmi.

 

3. Pyszne jedzenie i napoje

Żadna impreza nie będzie kompletna bez dobrych smakołyków i napojów. Wybierz proste przepisy na przekąski lub sałatki, w ten sposób będziesz mógł umieścić je wszystkie na stole. Inną opcją jest grill. Jeśli zdecydujesz się na grilla, pamiętaj o wegetarianach i sprawdź wcześniej kilka fajnych przepisów. Aby uniknąć konieczności zmywania naczyń przez dwa dni, idealne będą papierowe talerze i kubki. I na koniec wskazówka, aby Twoje napoje były chłodne. Nie masz ochoty wędrować do lodówki za każdym razem? Napełnij wiadro lub miskę kostkami lodu i włóż tam butelki.

 

                    Za pomocą tego wytrzymałego grilla węglowego, który składa się z 1 dużej komory do gotowania i solidnego paleniska, możesz w wygodny sposób grillować i wędzić mięso, ryby oraz warzywa. Barek ogrodowy 192710 marki Keter jest zarówno modnym stolikiem koktajlowym, jak i doskonałym rozwiązaniem dla chłodzenia napojów podczas imprez na świeżym powietrzu.


4. Przycinanie i cięcie

Zanim impreza się zacznie, Twój ogród musi wyglądać reprezentacyjnie. Umieszczanie gości między chwastami nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zdobądź nożyce do przycinania, kosiarkę oraz inne narzędzia ogrodnicze i upewnij się, że Twój ogród spełnia najwyższe standardy!

 

5. Inspiratie voor een thema

Nieobowiązkowe, ale zabawne! Wybierz motyw i dopasuj do niego dekoracje, strój i przekąski. Zorganizuj na przykład hiszpańską noc i przygotuj tapas, wachlarze i hiszpańską muzykę. Inną popularną i stosunkowo prostą opcją jest wybór zestawu kolorów. Nie musisz używać barwników do wszystkich potraw, ale możesz zaszaleć z dekoracjami i ubiorem! Impreza w amerykańskim stylu jest również opcją z dodatkową korzyścią - możesz poprosić gości o przyniesienie własnych napojów i przekąsek. Dobrze jest stworzyć listę zakupów przed przyjęciem, aby dwie osoby nie przyniosły tego samego!

 

6. Zainspiruj się i zorganizuj imprezę tematyczną

Jeśli impreza trwa do późnych godzin wieczornych, będziesz potrzebować nastrojowego oświetlenia w ogrodzie. Zamontuj lampki i umieść świece w słoikach (w bezpiecznej odległości od wszystkiego łatwopalnego). Dodatkową zaletą świec jest to, że pomagają trzymać komary na dystans. Innym pomysłem jest wcześniejsze zniesienie świątecznego oświetlenia ze strychu i zawieszenie go.


Nasz wiszący lampion wygląda bardzo romantycznie, dzięki czemu będzie fantastycznym dodatkiem do Twojego ogrodu, na patio, taras itd. Świetnie sprawdzi się podczas różnego rodzaju imprez, takich jak wesela, bankiety, przyjęcia itp.     Nasz stojący lampion wygląda bardzo romantycznie, dzięki czemu będzie fantastycznym dodatkiem do Twojego ogrodu, patio, tarasu itd. Świetnie sprawdzi się podczas różnego rodzaju imprez, takich jak wesela, bankiety, przyjęcia itp.   Nasz zestaw stojących lampionów wygląda bardzo romantycznie, dzięki czemu będzie fantastycznym dodatkiem do Twojego ogrodu, patio, tarasu itd. Świetnie sprawdzi się podczas różnego rodzaju imprez, takich jak wesela, bankiety, przyjęcia itp.

 

7. Światła w ciemności

Na imprezie muzyka jest niezbędna. Jeśli wybierzesz motyw, możesz dopasować do niego muzykę lub wybierz najzwyczajniej letnią playlistę. Pamiętaj, aby nie puszczać zbyt głośnej muzyki w nocy, jeśli masz sąsiadów. Lub zaproś ich, by przyłączyli się do zabawy!

 

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .