Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Nasze ulubione baseny


 

Czy jesteś już w nastroju na lato? My jesteśmy! Dni stają się cieplejsze i bardziej słoneczne i możemy już poczuć, że sezon letni jest tuż za rogiem. Ta pora roku zawsze wiąże się z spędzaniem jak największej ilości czasu na zewnątrz. Teraz lata często stają się cieplejsze, a posiadanie własnego basenu nie jest niepotrzebnym luksusem. Założymy się, że wszyscy tęsknią za orzeźwiającym skokiem do wody podczas długiego i upalnego letniego dnia. W tym poście pokażemy niektóre z naszych ulubionych basenów i akcesoriów!

 

Baseny z ramą

Jeśli szukasz trwałego basenu, który może pomieścić więcej niż 5 osób jednocześnie, zalecamy basen z ramą. Rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo konstrukcji. Ponadto umożliwia utrzymanie dużej ilości wody w basenie, przy jednoczesnym zachowaniu idealnej równowagi i szczelności. Baseny z ramą można szybko i łatwo zamontować, kładąc basen na płaskiej powierzchni, budując ramę, a następnie napełniając basen wodą. Dzięki zaworowi spustowemu woda może zostać odprowadzona w ciągu kilku minut. W sumie potrzeba około 15-20 minut na złożenie i wypełnienie basenu wodą. Od wielkości Twojego basenu zależy, jak długo zajmuje jego napełnienie. Następnie możesz od razu wskoczyć do wody!

W sezonie letnim baseny z ramą można pozostawić na zewnątrz. Po prostu usuń liście i robaki i upewnij się, że jakość wody pozostaje wysoka, używając tabletek chloru i pompy filtracyjnej. Pod koniec lata zaleca się spuścić wodę i schować basen. Materiał z którego zbudowany jest basen i rama nie zawsze jest mrozoodporny. Szkoda by było, gdyby Twój basen przeciekał następnego lata!

Niesamowity basen zapewni wiele zabawy z rodzina lub przyjaciółmi w ogrodzie lub na podwórku. Wykonany jest z trwałego 3 warstwowego laminowanego materiału PCV oraz warstwy poliestru, jego pojemność wynosi aż do 16015 litrów. Silny stelaż zapewnia stabilność i długie użytkowanie.    Zapewnij sobie mnóstwo zabawy w ogrodzie z rodziną i przyjaciółmi za sprawą basenu Steel Pro 56403 marki Bestway. 

 

Baseny nadmuchiwane

Opcją często tańszą jest nadmuchiwany basen. Są one na ogół tańsze i dostępne również w mniejszych wariantach, dla osób z nieco mniejszym ogrodem. Nadmuchiwane baseny można łatwo napompować pompką nożną lub elektryczną. Napełnij je wodą i dodaj tabletki chloru, jeśli masz większy basen. Nowoczesne, nadmuchiwane baseny wykonane są z trzech warstw laminowanego siatką PCV, dzięki czemu są trwałe i szczelne.

Nadmuchiwane baseny można łatwo opróżnić i przechowywać. Jeśli masz mniejszy ogród i nie chcesz pozostawiać basenu przez dłuższy czas, nadmuchiwany basen jest idealnym rozwiązaniem.

Basen Fast Set 57270 marki Bestway z nadmuchiwaną krawędzią jest świetny do kąpieli w Twoim ogrodzie w sezonie letnim.

Zabawki basenowe

Zabawki basenowe stały się ostatnio bardzo popularne, są prawdziwym symbolem letnich wakacji! Dmuchane zabawki w różnych kolorach natychmiast sprawiają, że basen ogrodowy staje się bardziej kolorowy i ekscytujący.

Wykonane we wszystkich kształtach i motywach, jakie możesz sobie wyobrazić. Od razu przyciągną uwagę i są idealnym miejscem do relaksu na wodzie. Są świetnymi zabawkami zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. To świetne akcesorium na imprezy przy basenie i śmieszne zdjęcia z przyjaciółmi!

 

 Przyciągnij uwagę na plaży lub na basenie dzięki gigantycznemu materacowi Mega Unicorn Island 57281EU firmy Intex! Przyciągnij uwagę na plaży lub na basenie dzięki gigantycznemu materacowi Mega Yellow Duck Island 56286EU firmy Intex!

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .