Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Ogrodnictwo w leciepo


 

Kwiaty i rośliny kwitną, latają motyle i inne owady - to idealny czas dla wszystkich, którzy kochają ogrodnictwo i dobry powód, by spędzić jak najwięcej czasu na zewnątrz. Nic nie przebije rozkoszowania się letnim słońcem na wygodnym leżaku i patrzenia na ogród lub podziwiania świata z balkonu. Na tym blogu pokażemy Ci niektóre z naszych ulubionych produktów ogrodowych, jak szklarnie, szopy, narzędzia i piękne donice.

 

Szklarnie

Szklarnia jest jednym z najpopularniejszych przedmiotów wśród fanów ogrodnictwa. Pozwala uprawiać własne warzywa i rośliny bez konieczności zmartwień o warunki atmosferyczne lub owady i zwierzęta jedzące rośliny. Szklarnie vidaXL mają solidną i nie wymagającą konserwacji aluminiową konstrukcję. System rynnowy pomaga odprowadzić wodę, a wyjątkowo mocny dach zapewnia wentylację i ochronę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Nie bój się, że założenie szklarni to dużo pracy. Są łatwe do zbudowania i można je w prosty sposób przestawić w ogrodzie. Możesz uprawiać własne warzywa i inne rośliny przez cały rok, więc warto zainwestować w szklarnię.

Przestronna szklarnia ma powierzchnię całkowitą, która wynosi 3,61 m². Może ona pomieścić znaczną liczbę roślin i będzie świetnym rozwiązaniem zabezpieczającym je przed zimnem. Wykonana z poliwęglanowych paneli, solidna szklarnia jest odporna na promieniowanie UV i izolowana termicznie. Wytrzymuje temperatury od -20℃ do +70℃. Ta szklarnia o powierzchni nie mniejszej niż 7 m² marki Nature z pewnością będzie idealna do uprawy roślin i ochrony ich przed złą pogodą.    Przestronna szklarnia o kubaturze 18,85 m³ pomieści znaczną ilość roślin. Będzie znakomitym rozwiązaniem dla ochrony upraw przed niską temperaturą.

 

Szopy ogrodowe

Szopa ogrodowa to idealne miejsce do przechowywania sprzętu ogrodowego, narzędzi i poduszek. Możesz z łatwością przechowywać wszystkie niezbędne artykuły ogrodnicze w jednym miejscu. Przed zakupem szopy ogrodowej zastanów się, co chcesz przechowywać i ile masz miejsca w ogrodzie. Jeśli szopa jest zbyt duża, być może szafka ogrodowa jest lepszym rozwiązaniem do Twojego ogrodu.

 Wysokiej jakości drewniany domek będzie świetnym dodatkiem do każdego ogródka. Wykorzystasz ją do przechowania narzędzi ogrodowych, kosiarek, oraz wielu innych przedmiotów, które znajdują się w i wokół domu! Sprawdzi się także jako ogrodowa altana w której spędzisz czas zarówno latem jak i zimą. Nasza metalowa szopa ogrodowa zapewni miejsce na różne sprzęty, meble i narzędzia ogrodowe. Nie tylko ochroni je przed brudem i kurzem, ale także przed wiatrem i czynnikami atmosferycznymi. Szopa ogrodowa Oakland 759 zapewni praktyczne miejsce na przechowywanie różnych narzędzi i sprzętu.

Narzędzia ogrodnicze

Aby dbać o rośliny i trawnik, ważne jest, aby mieć kilka niezbędnych narzędzi ogrodniczych. Odpowiednie narzędzia mogą naprawdę wpłynąć na sposób w jaki rosną Twoje rośliny, ale także na to, jak bardzo zmęczy Cię ogrodnictwo. Aby utrzymać ogród w doskonałym stanie, upewnij się, że masz podstawowe wyposażenie, takie jak taczki, opryskiwacze, łopaty, szpadle, nożyce i nie zapomnij o dobrych rękawicach ogrodniczych! Do ogrodowych urządzeń elektrycznych o których należy pomyśleć należą kosiarki do trawy, dmuchawy do liści, nożyce do żywopłotu i krzewów oraz obrzynarki do trawy. To, jakich narzędzi potrzebujesz, zależy dokładnie od rodzaju pracy, którą chcesz wykonać.


Doniczki i donice

Jednym z powodów, dla których tak bardzo lubimy lato, są wszystkie zielone rośliny i kwitnące kwiaty. Wybierz ładne doniczki lub skrzynie pasujące do stylu Twojego ogrodu. Do wyboru są różne materiały, takie jak drewno orzechowe lub teak, pozwalające uzyskać bardziej naturalny wygląd lub stal, która idealnie pasuje do bardziej nowoczesnego ogrodu.

Rośliny i kwiaty w donicach są łatwe w utrzymaniu. Pamiętaj tylko, aby co roku dodawać nowa glebę i regularnie je podlewać. Jeśli doniczka jest mniejsza, pamiętaj, aby częściej sprawdzać, czy rośliny potrzebują wody.


Donica do podniesionej grządki jest bardzo wytrzymała i pięknie wykonana. Ma ona wystarczającą głębokość i szerokość, aby pomieścić znaczną ilość ziemi, zapewniając mnóstwo miejsca na rośliny, warzywa, zioła i kwiaty. Dzięki prostej, prostokątnej konstrukcji będzie ona stylowym dodatkiem na Twój balkon, taras lub do ogrodu. Wykonana z galwanizowanej stali i wyposażona w wewnętrzne mocowania donica jest bardzo trwała i wytrzymała. Jej krawędź została wygięta, aby schować ostry brzeg.Skrzynia na rośliny stanowi doskonały sposób na uprawę wielu różnych roślin i kwiatów oraz jest szczególnie przydatna dla gatunków pnących za sprawą wbudowanego trejaża. Będzie stanowić praktyczny i dekoracyjny dodatek do Twojego ogrodu, balkonu, patio itp.Doniczka Nature Rib firmy Capi jest inspirowana naturalnymi formami. Żebrowana struktura nadaje jej wyjątkowy charakter. Donica doda naturalnego uroku każdej przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz oraz będzie się świetnie prezentować w połączeniu z innymi donicami, o różnych kształtach i rozmiarach, z serii Nature Rib marki Capi.

 

Ciesz się latem w swoim ogrodzie

Utrzymanie roślin w ogrodzie lub na balkonie w idealnym stanie nie zawsze jest łatwym zadaniem. Jesteśmy przekonani, że dobry sprzęt znacznie ułatwi Ci życie. Zamieni prace w ogrodzie z czasochłonnego i wymagającego zajęcia na przyjemną i kreatywną zabawę. Mamy nadzieję, że tego lata spędzisz wspaniały czas w ogrodzie lub na balkonie!

 

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .