Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Przygotowania do wakacji w domu: relaks na Twoim zestawie wypoczynkowym


 

Wiele osób co roku spędza wakacje we własnym kraju, a w języku angielskim jest na to świetne określenie: staycation. Po prostu zostań w swoim mieście i zrelaksuj się lub wybierz się na wycieczkę po okolicy, aby zobaczyć zabytki, do których normalnie nigdy byś się nie udał. Wyjdź ze swojej strefy komfortu! Są też ludzie, którzy naprawdę nie lubią spać nigdzie indziej niż w domu, i to właśnie dla nich przygotowaliśmy pomysły na to, jak sprawić żeby wakacje (na własnym podwórku) były jak najbardziej relaksujące!

 

Jesteś gotowy na relaks?

Wakacje to dla wielu osób czas relaksu. Oznacza to wyprostowanie nóg na wygodnym fotelu, trzymanie w jednej ręce książki lub czasopisma, a w drugiej dobrego napoju. Jednym z najlepszych sposobów na optymalny relaks na własnym podwórku jest wybranie najlepszych mebli ogrodowych. Luksusowy zestaw wypoczynkowy z rattanu wytrzyma wiele lat przy odpowiedniej pielęgnacji. Mamy kilka pomysłów na zestawy w różnych stylach, takich jak:

 

 

Masz mały ogródek lub tylko balkon? Wybierz kilka wygodnych krzeseł. To wystarczy by zapewnić Ci komfortowy wypoczynek!

Relaks na własnym podwórku wydaje Ci się trochę nudny? Potraktuj go jako chwilę ciszy i spokoju po tych wszystkich wycieczkach po okolicy. Wystarczy coś przekąsić, napić się czegoś dobrego i cieszyć chwilą.

vidaXL 6-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, poduszki, rattan PE, brąz   vidaXL 5-cz. zestaw mebli do ogrodu, poduszki, rattan PE, brązowy   vidaXL 5-cz. zestaw mebli ogrodowych, rattan PE, czarny i brązowy  vidaXL 5-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, poduszki, rattan PE, szary

Relaksujące wakacje z dziećmi we własnym ogrodzie

W trakcie staycation ważne jest, aby Twoje dzieci miały wystarczająco dużo zajęć i żeby się nie nudziły. Możesz zachęcić je, aby dołączyły do Ciebie na nowym zestawie wypoczynkowym z zabawkami i lodami. Jeśli jednak chciałbyś w przyszłym roku nadal korzystać z rattanowego zestawu bez plam na poduszkach, niezbędna będzie rozrywka w ogrodzie. Duży basen to marzenie każdego dziecka, dzięki któremu w upalny letni dzień będą mogły ochłodzić się z przyjaciółmi. Masz ochotę na coś fajnego do zabawy jesienią? W takim razie znajdź domek do zabawy lub huśtawkę, które zapewnią Twoim dzieciom długie godziny zabawy na świeżym powietrzu.

 

Więcej pomysłów na jeszcze lepszy relaks

  1. Przejdź na chwilę w tryb offline. W dzisiejszych czasach ciągle patrzymy na telefon, więc dobrze Ci zrobi odłożenie go w trakcie wakacji.
  2. Stwórz listę odtwarzania ze swoimi ulubionymi utworami. Podczas odpoczynku bardzo ważne jest, aby mieć dobrą muzykę. Weź pod uwagę swoich sąsiadów!
  3. Upewnij się również, że Twój ogród jest gotowy na wakacje. Ładne zielone otoczenie z kwitnącymi kwiatami i roślinami wygląda o wiele lepiej niż trawnik, który od dawna nie był podlewany.
  4. Pozwól dzieciom biwakować na swoim podwórku, kiedy obudzą się ze wschodzącym słońcem i odgłosami ptaków, poczują się jak na prawdziwych wakacjach!

 

Na samym końcu: upewnij się, że prace domowe nie stoją Ci na drodze, ponieważ zaczynasz swoją przerwę w pracy.


 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .