Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Poczuj się jak w domu

 Każdy dom jest budynkiem, ale nie każdy budynek jest domem. Nie ma znaczenia, jak duże lub małe jest miejsce, w którym mieszkasz, czy znajduje się na wsi czy w mieście, czy było drogie czy tanie… liczy się wnętrze. Ważni są ludzie i zwierzęta, z którymi mieszkasz, ale także sposób, w jaki udekorowałeś swoją przestrzeń. W tym drugim przypadku vidaXL oferuje duży asortyment modnych i niedrogich mebli. Jeśli więc właśnie się przeprowadziłeś lub chcesz, aby Twój obecny dom był przytulniejszy, czytaj dalej! Podamy Ci 5 wskazówek, jak w mgnieniu oka sprawić, by Twoje wnętrze stało się prawdziwym domem.

 

1.Stwórz wnętrze, w którym możesz się zrelaksować i odpocząć

Wygląd idealnego wnętrza jest inny dla każdego, wszystkie je łączą jednak wygodne meble. Niezbędna jest duża kanapa do leżenia i wygodny fotel. Dodaj poduszki i narzuty, aby były bardziej zachęcające i komfortowe.

vidaXL Sofa w kształcie litery L, ciemnoszara, XXL, 326x163x83 cm   vidaXL Fotel, brązowy, skóra naturalna i drewno akacjowe  vidaXL Sofa 3-osobowa, materiałowa, kremowa

2.Wprowadź tkaniny do wnętrza

Jednym z najważniejszych elementów, które nadają pomieszczeniu miękkości i przytulności, są tkaniny. Pomyśl o meblach tapicerowanych materiałem, pufach, dywanach, zasłonach, poduszkach i narzutach. Aby poczuć się jak w domu spróbuj stworzyć mieszankę przedmiotów, które znalazłeś podczas podróży lub które były w rodzinie od dłuższego czasu, oraz nowych zdobyczy. Kolejną zaletą tekstyliów jest to, że pomagają wyciszyć hałasy, dzięki nim unikniesz echa w pustej przestrzeni.

 

vidaXL Dywan pleciony z juty, 150 cm, okrągły Zasłona na szelkach, prześwitująca, kremowa, 140 x 225 cm, 2 sztuki 

 

 

3.Funkcjonalne i niezbędne: miejsce do przechowywania

Upewnij się, że masz dużo miejsca do przechowywania. Możesz mieć trochę bałaganu tu i tam, ale nie przesadzaj. Gdy tylko zaczniesz potykać się o przedmioty leżące na podłodze lub Twój stół zniknie pod stosami papierów, zabawek i książek, to znak, że czas wygospodarować trochę miejsca do przechowywania.


vidaXL Szafka pod TV, 120x35x45 cm, lite drewno mango vidaXL Regał na książki z litej jodły i stali, 90,5 x 35 x 180 cm vidaXL Szafka, czarno-złota, 120x30x75 cm, lite drewno mango

 

4.Oświetlenie

Coś, co jest często pomijane, to wpływ oświetlenia na wygląd wnętrza. Wszyscy znamy efekt świetlówek w przymierzalni…, ale to nie wszystko. Kolor żarówki, moc światła, miejsce, w którym umieścisz lampę, mają wpływ na zmianę Twojego domu w przytulne wnętrze!


vidaXL Lampa stojąca, E27, czarno-złota, 41 cm vidaXL Lampa sufitowa, diamentowe klosze, czarna, 3 żarówki E27 vidaXL Lampa wisząca, czarna, bambusowa 40 W 30x12 cm, E27, półkolista


5.Przedmioty osobiste

Dodanie rzeczy osobistych do wnętrza jest jak ostatni szlif w tworzeniu prawdziwego domu. Te przedmioty opowiadają historię tego, kim jesteś i co lubisz. Umieść swoje najpiękniejsze skarby w otwartej witrynie lub na półkach.

Podekscytował Cię wybór produktów w poście na blogu? Sprawdź naszą stronę, aby znaleźć podobne produkty i ciesz się chwilą na vidaXL!

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .