Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.3 / 5

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Czas na bajki | Zaczaruj swoją kolekcję

 Wnętrze


 boekenkast 

 

Dawno, dawno temu istniał kraj książek wypełniony niekończącymi się opowieściami o wielkich przywódcach, myślicielach i twórcach. Te książki nie były tylko słowami na papierze; były to magiczne dary, które nieustannie dawały przez naukę o tym, jak wielcy dokonali cudów i jak my również możemy uwolnić w sobie takie zdolności. Z biegiem czasu słowa na papierze podróżowały po różnych narodach i zostały napisane w wielu językach ojczystych. Po wyczerpujących podróżach po całym świecie, książki te szukały miejsca na odpoczynek. Szukały domu, który zapewni im solidną półkę, na której mogłyby usiąść, zrelaksować się i cierpliwie czekać na lekturę w przytulny jesienny wieczór!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Październik: nadchodzi zmiana pory roku

 Wnętrze


Oktober woonmaand: het seizoen verandert

 

 

Nadszedł październik! To pora roku, w której drzemka w cieple słońca zmienia się na wygrzewanie pod kocem z filiżanką gorącej kawy. Tak właśnie brzmi jesień, której pierwsze oznaki widzimy w prognozie pogody. Ale nie bój się, mamy wiele powodów do radości, ponieważ październik jest pełen niespodzianek!

 


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

 

Poprzedni post


Trendy w akcesoriach na złotą jesień 2020Ibiza to nie tylko popularne miejsce na wakacje; typowy styl wnętrza inspirowany wyspą trafił także do domów w innych krajach. Styl wnętrza inspirowany Ibizą ma bardzo bogatą historię, wywodzącą się z klasycznych domów spotykanych na wyspie, zwanych Ibizan Finca. Przez wiele stuleci ten śródziemnomorski styl prawie nie zmieniał budynków z zewnątrz, ale w środku był wypełniony typowymi meblami i akcesoriami w stylu wyspy. Drewno jest materiałem naturalnym, który szczególnie nadaje się do recyklingu. W związku z problemami związanymi ze zrównoważonym rozwojem zasadnicze znaczenie ma wspieranie świadomego korzystania z drewna. Dziś postanowiliśmy przedstawić Wam kilka mebli wykonanych z drewna odzyskanego. Jesteśmy przekonani, że jakość i design tych produktów bez wątpienia zmienią Twoje zdanie na temat drewnianych mebli z recyklingu. Mogą dodać Twojemu wnętrzu charakteru i stylu vintage. Wszystkie nasze drewniane meble z recyklingu mają historię, którą możesz wnieść do swojego domu za pomocą kilku kliknięć.