Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Inspiracje do stworzenia stylowej sypialni

Wnętrze


 

Spędzasz w sypialni około 8 godzin każdego dnia, co prawda z zamkniętymi oczami, ale to nie znaczy, że nie może mieć ona pięknego wnętrza. Jest kilka istotnych dla dobrego wypoczynku elementów: dekoracja, wygodne łóżko i materac, kombinacja kolorów i wreszcie oświetlenie. Nikt nie śpi dobrze pod świetlówką. Z kilkoma przydatnymi wskazówkami zaśniesz w mgnieniu oka i będziesz spać jak dziecko!

 


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Stwórz wnętrze inspirowane Ibizą

Wnętrze


 

Ibiza to nie tylko popularne miejsce na wakacje; typowy styl wnętrza inspirowany wyspą trafił także do domów w innych krajach. Styl wnętrza inspirowany Ibizą ma bardzo bogatą historię, wywodzącą się z klasycznych domów spotykanych na wyspie, zwanych Ibizan Finca. Przez wiele stuleci ten śródziemnomorski styl prawie nie zmieniał budynków z zewnątrz, ale w środku był wypełniony typowymi meblami i akcesoriami w stylu wyspy. 

Zebraliśmy na blogu niektóre z naszych ulubionych mebli i elementów dekoracyjnych, aby stworzyć idealne wnętrze w stylu Ibizy i dodać śródziemnomorskiego klimatu do Twojego domu!

 


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Poprzedni post


Drewno jest materiałem naturalnym, który szczególnie nadaje się do recyklingu. W związku z problemami związanymi ze zrównoważonym rozwojem zasadnicze znaczenie ma wspieranie świadomego korzystania z drewna. Dziś postanowiliśmy przedstawić Wam kilka mebli wykonanych z drewna odzyskanego. Jesteśmy przekonani, że jakość i design tych produktów bez wątpienia zmienią Twoje zdanie na temat drewnianych mebli z recyklingu. Mogą dodać Twojemu wnętrzu charakteru i stylu vintage. Wszystkie nasze drewniane meble z recyklingu mają historię, którą możesz wnieść do swojego domu za pomocą kilku kliknięć.