Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Cztery najpopularniejsze trendy w wyborze lamp na 2021

 Wnętrze


 

Nie chcemy mówić tego głośno, ale lato powoli dobiega końca. Aby przygotować się na ciemne jesienne i zimowe dni, podzielimy się z Wami najnowszymi trendami dotyczącymi lamp. Wymiana lampy to łatwy sposób na odświeżenie wnętrza i może mieć duży wpływ na jego wygląd. Zapoznaj się z 4 najpopularniejszymi trendami oświetleniowymi poniżej i kup swoją ulubioną lampę online!

 


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

5 niedrogich pomysłów na stylowy dom

 Wnętrze

 

 

Kto powiedział, że stylowe wnętrze powinno kosztować fortunę? Wystarczy odrobina kreatywności i odpowiednie połączenie niedrogich mebli i akcesoriów, dzięki którym możesz odświeżyć cały salon bez wydawania wszystkich swoich oszczędności! Na tym blogu znajdziesz nasze wskazówki i porady, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać swój budżet!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Poprzedni post


Ibiza to nie tylko popularne miejsce na wakacje; typowy styl wnętrza inspirowany wyspą trafił także do domów w innych krajach. Styl wnętrza inspirowany Ibizą ma bardzo bogatą historię, wywodzącą się z klasycznych domów spotykanych na wyspie, zwanych Ibizan Finca. Przez wiele stuleci ten śródziemnomorski styl prawie nie zmieniał budynków z zewnątrz, ale w środku był wypełniony typowymi meblami i akcesoriami w stylu wyspy. Drewno jest materiałem naturalnym, który szczególnie nadaje się do recyklingu. W związku z problemami związanymi ze zrównoważonym rozwojem zasadnicze znaczenie ma wspieranie świadomego korzystania z drewna. Dziś postanowiliśmy przedstawić Wam kilka mebli wykonanych z drewna odzyskanego. Jesteśmy przekonani, że jakość i design tych produktów bez wątpienia zmienią Twoje zdanie na temat drewnianych mebli z recyklingu. Mogą dodać Twojemu wnętrzu charakteru i stylu vintage. Wszystkie nasze drewniane meble z recyklingu mają historię, którą możesz wnieść do swojego domu za pomocą kilku kliknięć.