Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny

 Kody rabatowe vidaXL

Zaoszczędź dzięki kodom rabatowym vidaXL, które możesz znaleźć na tej stronie. Nie zapomnij o zapisaniu się do naszego newslettera i sprawdzaniu naszych codziennych i cotygodniowych ofert.

Udanych zakupów!


 

 

     10% zniżki na wybranych produktów widocznych na stronie kampanii >     

 z kodem:  WYPRZEDAZXL 

 

 

  Kod dotyczy wybranych produktów widocznych na stronie kampanii. Minimalna wartość zamówienia wynosi 649 zł.

Nie może być łączony z innymi kodami rabatowymi.

Ważny od: 2020-06-24

Ważny do:  2020-07-21

 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać rabat w wysokości 20 zł, nasze najnowsze wiadomości, oferty i kody rabatowe!


 

 

Sprawdź nasze codzienne i cotygodniowe oferty:

 Kody rabatowe vidaXL i oferty specjalne

W vidaXL bardzo ważne są dobre ceny. Śledź kody rabatowe vidaXL, które znajdziesz na tej stronie, aby nasze i tak już niskie ceny były jeszcze bardziej atrakcyjne. Kody są regularnie aktualizowane. W ten sposób upewniamy się, że możesz kupować różne produkty, takie jak meble, namioty ogrodowe, ogrodzenia czy artykuły sportowe po najniższych cenach.

Dostawa w vidaXL jest zawsze bezpłatna - niezależnie od tego, czy kupisz małe akcesoria do domu, ogromny zestaw mebli ogrodowych czy rower treningowy. 

 

Jak skorzystać z kodu rabatowego vidaXL?

Korzystanie z kodu rabatowego vidaXL jest bardzo łatwe. Wystarczy wpisać go w odpowiednim polu w koszyku, a rabat zostanie automatycznie obliczony na podstawie łącznej kwoty. Zapoznaj się z warunkami, aby mieć pewność, że można go zastosować do Twojego zamówienia!

 

Uzyskaj 20 zł rabatu przy zapisywaniu się do naszego newslettera

Jako prezent powitalny przy zapisywaniu się do naszego newslettera otrzymasz 20 zł rabatu na swoje zamówienie. Po zapisaniu się do newslettera, jako pierwszy dowiesz się o kodach rabatowych vidaXL, ofertach i nowych produktach. Będziemy Cię na bieżąco informować o najnowszych wiadomościach, trendach, ofertach specjalnych i nowych produktach w naszej ofercie.

 

Codzienne i cotygodniowe oferty vidaXL

Wszystkie nasze produkty zasługują na szczególną uwagę. Właśnie dlatego nasze oferty mogą dotyczyć zarówno mebli do domu jak i ogrodu, artykułów sportowych, zabawek lub narzędzi. Jeśli chodzi o codzienne oferty ważne jest, aby działać szybko, ponieważ trwają one tylko 24 godziny. Na vidaXL znajdziesz także cotygodniowe okazje. Są one, jak już zgadłeś, ważne przez cały tydzień. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz sprawdzić naszą specjalną stronę z ofertami.