Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny

Meble biurowe

Wygodne meble biurowe

Biuro-miejsce, w którym wielu z nas spędza większą część tygodnia, dlatego tak ważne jest, by meble wykorzystane do urządzenia gabinetu były wygodne, a praca odbywała się bez bólu pleców, ramion czy karku. W vidaXL dbamy, by Twoje miejsce pracy było jak najwygodniejsze, sprzedając, między innymi, luksusowe krzesła biurowe. Poza tym, w naszym asortymencie znajdziesz piękne stoliki i biurka, które będą pasować do domowego gabinetu lub pokoju do nauki.

Duży wybór mebli biurowych

Chcielibyśmy podzielić się naszą niezwykłą kolekcją krzeseł biurowych. Dodatkową motywacją, by wspiąć się na szczyt kariery będzie wybór jednego z krzeseł reżyserskich. Luksusowe krzesła z pięknymi, drewnianymi detalami w podłokietnikach sprawią, że każdy poczuje się jak prezes dużej firmy. Tak samo będzie w przypadku foteli Chesterfield. Chcesz dodać nieco koloru do wystroju biura? Sprawdź krzesła z pomarańczowymi lub niebieskimi akcentami. Jeśli w Twojej pracy liczy się szybkość, skorzystaj z fotela gracza z kółkami. Pomyśleliśmy także o osobach, które w pracy cenią sobie relaks, nasz fotel z 7 poziomami ustawienia masażu da chwilę odprężenia się w trakcie długiego dnia w pracy.

Biurka, stoliki kreślarskie i całe zestawy

W vidaXL znajdziesz dużą kolekcję mebli biurowych! Nasze stoły kreślarskie (z szufladami lub bez) sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. Jeśli chcesz stylowo urządzić swój domowy gabinet spodobają Ci się nasze biurka wykonane z drewna pochodzącego z odzysku. Jeśli ogranicza Cię przestrzeń, lub urządzasz kącik do nauki dla nastolatka, sprawdź nasze praktyczne biurka komputerowe, z wysuwaną półką pod klawiaturę, którą schowasz, gdy nie jest potrzebna, a co za tym idzie oszczędza przestrzeń.

Zobacz więcej