Kategorie produktów do domowego biura


Przekształć wolny pokój w modne miejsce do pracy za pomocą naszych niezbędnych akcesoriów do domowego biura! Nie wiesz jakiego rodzaju mebli potrzebujesz? Nie przejmuj się! Zestawy mebli do domowego biura lub pojedyncze biurka, krzesła i meble do przechowywania to produkty, które musisz mieć. Co powiesz na stojące biurko lub kolorową szafkę na dokumenty, które sprawią, że wnętrze będzie wygodne?

Nie zapominajmy też o wystroju! Dodaj trochę klimatu do swojego domowego biura dzięki obrazom, roślinom i akcesoriom na biurko. Zastanawiasz się, jaka jest różnica między meblami biurowymi a meblami do domu? Meble biurowe są zbudowane tak, aby wytrzymać codzienne użytkowanie, podczas gdy meble domowe koncentrują się na komforcie i stylu. Na szczęście mamy oba rodzaje mebli.Kolekcja produktów do domowego biura


Dzięki naszym akcesoriom do domowego biura Twoje miejsce pracy może z łatwością stać się inspirującą przestrzenią, której potrzebujesz. Po pierwsze, krzesło biurowe pomoże Ci zachować dobrą postawę podczas pracy. Wspaniałe pomysły i inspiracje rodzą się na uporządkowanym miejscu pracy pełnym akcesoriów do domowego biura. Dodaj dekoracje ścienne, aby wprowadzić do wnętrza odrobinę koloru. Niezależnie od tego, czy wolisz plakaty motywacyjne, sceny przedstawiające naturę czy pop-art, znajdziesz coś dla siebie. Dzięki tej zabawnej i funkcjonalnej kolekcji produktów do domowego biura nie będziesz się mógł doczekać powrotu do pracy!

Dekoracje ścienne


Przechowywanie dokumentacji


Niezbędne wyposażenie biura

-10%
69.99 zł

Zawiera VAT


Dekoracja domowego biura: porady i wskazówki


Zaprojektowanie odpowiedniego miejsca do pracy jest łatwe dzięki inspiracjom do domowego biura. Możesz znaleźć zestawy mebli do domowego biura lub wybrać pojedyncze elementy. Tak czy inaczej, zalecamy zapoznanie się z naszymi poradnikami zakupowymi – są bardzo pomocne! Nie wiesz jeszcze, jak ozdobić swoje miejsce pracy? Możesz liczyć na nasze pomysły na domowe biuro. Świetnym punktem wyjścia w poszukiwaniu inspiracji będzie zerknięcie na wybrane przez nas style wystroju wnętrz i najgorętsze trendy.

Style wnętrz

Znajdź swój ulubiony styl wystroju wnętrz i kupuj przedmioty pasujące do każdego stylu. Zmień swój dom w dom już dziś!

Odkryj więcejkeyboard_arrow_right

Jak wybrać fotel gamingowy?

Im więcej czasu spędzasz siedząc, tym ważniejszy jest Twój wybór.

Odkryj więcejkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Cieszymy się, że nasi klienci tworzą piękne przestrzenie z naszymi produktami i dzielą się nimi z innymi #sharemevidaXL. Od oszałamiających projektów ogrodów po przytulne wnętrza domów - kreatywność naszych klientów jest naprawdę inspirująca. Ty też możesz dołącz do naszej społeczności i dziel się własnymi projektami inspirowanymi vidaXL. Świętujmy naszą pasję do pięknych, wygodnych przestrzeni mieszkalnych i inspirujmy się nawzajem do tworzenia jeszcze bardziej niesamowitych projektów!

Odkryj wszystko