Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny
Meble  (370)
Meble biurowe  (370)
Biurka  (370)

Biurka

Stwórz sobie wygodne miejsce pracy za sprawą odpowiedniego biurka

Miejsce pracy musi spełniać szereg kryteriów, aby spełnić swoją rolę. Musi zapewniać wystarczającą ilość miejsca do ustawienia twojego idealnego biurka, wygodnego krzesła biurowego i tylu szafek, ile potrzebujesz. Komfortowe siedzisko może zwiększyć twoją produktywność. Na vidaXL mamy szeroki wybór biurek, które z pewnością spełnią twoje potrzeby związane z biurem domowym, a także będą odpowiednie do pokoju twojego dziecka.

Biurka komputerowe

Oprócz standardowych biurek z blatem i może kilkoma szufladami możesz również znaleźć na vidaXL szereg biurek przeznaczonych pod komputer. Mają one przestronne blaty i wysuwaną półkę na klawiaturę. Szeroki blat zapewni mnóstwo miejsca na twoje papiery lub dodatkowe sprzęty.

Wybierz odpowiednie biurko

Jeżeli poszukujesz nowego biurka, powinieneś lub powinnaś rozważyć kilka rzeczy: do czego będziesz go najczęściej używać? Czy zamierzasz ustawić na nim komputer lub laptopa i – co za tym idzie – czy dane biurko zapewnia wystarczającą ilość miejsca na papiery i inne przybory biurowe? Czy pasuje ono twojego pokoju? Jeżeli potrzebujesz dużego blatu, ale masz niewiele miejsca w pomieszczeniu, rozwiązaniem może okazać się biurko narożne. Dostosuj biurko do swoich potrzeb – odpowiednia postawa ciała przy pracy jest niezwykle ważna, aby uniknąć urazów na skutek przeciążenia mięśni i ścięgien.

Dodatkowe miejsce do przechowywania w szafce z szufladami

Przydałoby ci się więcej miejsca na rzeczy biurowe? Z pomocą może przyjść mała szafka z szufladami ustawiona pod biurkiem. Pozwala ona na zaoszczędzenie przestrzeni i poukładanie dokumentów, a także trzymanie ich w zasięgu ręki. Rozważ dokładnie wysokość takiej szafki, materiał wykonania oraz kolor, aby spełniła twoje potrzeby. Możesz także zdecydować się na biurko już wyposażone w szuflady. Kilka takich modeli znajdziesz również na vidaXL.

Zobacz więcej