Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (135)

Materace

Pokazuje: 1-48 of 135

Kupujesz materac z pianki termoelastycznej lub zwykły? Przejrzyj kolekcję vidaXL!

Tanie materace, na których się wygodnie leży - kto by tego nie chciał! Ponieważ spędzasz znaczną część doby na spaniu, rozsądnie jest świadomie kupić  nowe łóżko lub materac. Wybór materaca jest sprawą indywidualną. Przed rozpoczęciem poszukiwań sprawdź rodzaj posiadanego materaca i oceń, na ile spełnia on twoje oczekiwania. Sprawi to, że proces poszukiwania i zakupu będzie dużo łatwiejszy, zwłaszcza gdy kupujesz nowy materac online. vidaXL ma szeroki wybór łóżek z materacami, ale oferuje również oddzielne materace wykonane z różnych materiałów i o różnym stopniu twardości.

 

Kupujesz nowy materac? Zwróć uwagę na jego twardość

Przy odrobinie przygotowania wybór i zakup odpowiedniego materaca okaże się prosty. Po pierwsze upewnij się, że twój nowy materac pasuje wielkością do twojego łóżka. Zastanów się także, czy wolisz twardy, średnio twardy czy miękki materac. Rodzaj materaca, który wybierzesz, zależy od indywidualnych preferencji, ale pozycja, w jakiej śpisz, również odgrywa swoją rolę. Ludziom śpiącym na brzuchu dobrze posłuży twardszy materac. Jeśli wolisz spać na boku lub plecach, idealny jest materac miękki, ponieważ dopasuje się on do kształtu twojego ciała.

 

 

Wybierz odpowiedni rodzaj materaca

 Do wyboru jest kilka rodzajów materacy. Materace sprężynowe są popularne, ponieważ zapewniają odpowiednie podparcie i zachowują sprężystość. Innym rodzajem materaca jest materac kieszeniowy. Ten typ również zapewnia odpowiednie podparcie w czasie snu. Jego wadą jest to, że po kilku latach użytkowania zaczniesz czuć sprężyny. Wyściełanie traci swoje właściwości z czasem, umożliwiając sprężynom wydostanie się na powierzchnię. Trzecią opcją jest materac z pianki termoelastycznej (memory). Ten typ zapewnia dobre podparcie i dopasowuje się do kształtu ciała. Kiedy wstaniesz z łóżka, powróci on do swojego pierwotnego kształtu. 

Zobacz więcej