Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Łóżka i ramy łóżek

Pokazuje: 1-48 of 2696
  • ...

Kup tanie łóżko i ramy łóżka na vidaXL

Jeśli szukasz wygodnego, a zarazem taniego łóżka, to dobrze trafiłeś. Ponieważ najważniejszym elementem sypialni jest łóżko, należy poświęcić nieco czasu na znalezienie odpowiedniego dla siebie. Twoje łóżko sypialniane powinno być wystarczająco duże i wygodne do spania, aby budzić się wypoczętym, a także pasować do stylu twojego wnętrza. vidaXL ma szeroką gamę tanich łóżek, zarówno z materacem, jak i bez niego. Do wyboru są także łóżka w różnych stylach - wszystko, czego potrzebujesz do najlepszego relaksu.


Kupujesz łóżko? Przejrzyj wszystkie nasze jedno- i dwuosobowe łóżka.

Oferta łóżek i akcesoriów vidaXL jest tak zróżnicowana, jak to tylko możliwe. Znajdziesz nie tylko szeroką gamę łóżek jednoosobowych, łóżek na antresoli i łóżek piętrowych, ale także łóżek dla dwóch osób oraz łóżek sprężynowych i ram do łóżka. Priorytetem w każdym łóżku sypialnianym jest komfort, ale nie zapominajmy o wyglądzie! Nasza kolekcja to mieszanina łóżek nowoczesnych, industrialnych i skandynawskich, dzięki czemu znajdziesz coś, co będzie pasować do twojego stylu i twojej wizji sypialni. Dostawa z vidaXL jest zawsze bezpłatna, bez względu na to, jak duże jest łóżko.


Jaki materiał ramy łóżka wybierzesz?

Ramy łóżek vidaXL są dostępne w różnych stylach oraz z różnych materiałów. Do sypialni w stylu wiejskim warto wybrać drewnianą ramę łóżka. Oprócz całkowicie drewnianych łóżek vidaXL ma również ramy łóżek łączące drewno i metal - idealne do industrialnego wnętrza! Innym popularnym tworzywem, które zwykle można znaleźć w wystrojach retro lub skandynawskim, jest tkanina. Do wyboru jest wiele kolorów, jak delikatny zielony, szary lub niebieski. Szukasz bardziej efektownej ramy łóżka? Rozważ nasze łóżka ze sztucznej skóry. Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, vidaXL oferuje również łóżka ze skóry syntetycznej, z oświetleniem LED. Pozwala ono wprowadzić odpowiedni nastrój poprzez wybór koloru światła za pomocą pilota. Inną opcją jest wybór łóżka w oryginalnym kształcie. Dostępne opcje obejmują łóżka okrągłe lub w formie fali. Te łagodne kształty wprowadzą przyjemną atmosferę do twojej sypialni.


Łóżka piętrowe i na antresoli do pokoju dziecięcego

Dzieci i spanie nie zawsze idą w parze. Zmień czas na pójście spać w atrakcję, wybierając radosny model łóżka. Na vidaXL znajdziesz kilka wesołych łóżek dziecięcych, takich jak samochód strażacki lub zamek, ale także łóżka na antresoli i łóżka piętrowe, jeśli Twoje dzieci mają wspólny pokój. Dzięki ramie łóżka vidaXL nakłanianie dzieci do pójścia do łóżka nie będzie już żmudnym obowiązkiem!

 

Szukasz innych produktów? Sprawdź poniższe kategorie:

Zobacz więcej