Wyloguj się
Wylogowałeś się.
Kontynuuj
Dziękujemy za subskrypcje naszego newslettera!
Sprawdź swoją skrzynkę mailową. Na podany adres e-mail został wysłany kod rabatowy!
DZIEKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZYM NEWSLETTEREM

który znajduje się w wysłanym przed chwilą do Ciebie mailu. Dziękujemy!

To receive your coupon code, please click on the confirmation link in the email we just sent you.

Zamknij
PODZIEL SIĘ OPINIĄ

Meble ogrodowe

Sortuj wg:
Bestseller
Cena:
Filtr
Zobacz więcej
Produkt, którego szukasz, jest niedostępny. Możesz poszukać czegoś podobnego tutaj.

Szeroki asortyment mebli ogrodowych

Jeśli szukasz wygodnych mebli ogrodowych, o wymarzonych kształtach i rozmiarach, to vidaXL jest miejscem dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wszystko, począwszy od całych zestawów mebli po leżaki, stoliki turystyczne i pojedyncze krzesła. Nasze meble ogrodowe są dostępne w różnych rozmiarach, ponieważ ogrody mają różne aranżacje, a lubimy zadbać o wszystkich naszych klientów!

Luksusowe zestawy wypoczynkowe

Komfort siedzenia jest tak samo ważny w domu, jak i na świeżym powietrzu. Dlatego też oferujemy szeroki wybór luksusowych zestawów wypoczynkowych do ogrodu. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak rattan, wiklina, polirattan, drewno i aluminium, co nadaje im trwałość, dzięki czemu będą Ci służyć przez lata! Większość ogrodowych zestawów wypoczynkowych opiera się na systemie modułowym, czyli składa się z segmentów, które możesz łączyć w dowolnych konfiguracjach. Jeśli więc poczujesz potrzebę zmian w ogrodzie, możesz po prostu zmienić ustawienie mebli!

Duże zestawy mebli ogrodowych

Większość zestawów mebli ogrodowych przeznaczonych jest dla dwóch, czterech lub maksymalnie sześciu osób. Może to nie wystarczyć, jeśli uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu z liczną grupą przyjaciół lub rodziną. Na vidaXL znajdziesz zestawy mebli jadalnianych do ogrodu dla dziesięciu lub dwunastu osób, więc znajdzie się miejsce dla każdego! To samo dotyczy luksusowych zestawów wypoczynkowych, które mogą pomieścić nawet 14 osób.

Przykryj swoje meble

Aby Twoje meble ogrodowe zachowały dobry wygląd przez lata, zalecamy przykryć je na czas deszczu, śniegu lub mrozu. Plandeki i pokrycia na meble dostępne są w różnych rozmiarach, więc na pewno znajdziesz odpowiednie zabezpieczenie na swój komplet mebli ogrodowych.

Czas do końca:
Aktualna cena:
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
checkmark

Ekskluzywne oferty dla subskrybentów

checkmark

Wyprzedaże

checkmark

Nowości i trendy

checkmark

Otrzymaj 20zł zniżki**

vidaXL szanuje Twoja prywatność
*Rezygnacja z newslettera możliwa w każdej chwili
**przy zamówieniu produktów vidaXL za 400 zł