Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Oświetlenie

Pokazuje: 1-48 of 1679
  • ...

Gustowne oświetlenie

Dom bez właściwego oświetlenia jest niekompletny. Światło pozwala ci stworzyć przytulną atmosferę poprzez wyróżnienie poszczególnych części mieszkania. Lampy dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach, od bardzo nowoczesnych do klasycznych. Poza funkcją dekoracyjną spełniają one również rolę praktyczną: podczas kolacji wieczorem dobrze jest widzieć potrawy oraz ludzi wokół. vidaXL oferuje szeroki wybór wszelkiego rodzaju oświetlenia.

Lampy w różnych stylach

Na vidaXL możesz znaleźć niesamowity wybór lamp odpowiednich do wnętrz nowoczesnych, klasycznych i wszelkich innych. Nowoczesna lampa na regulowanym ramieniu może zostać umieszczona obok Twojej sofy, zapewniając dodatkowe oświetlenie, kiedy chcesz zrelaksować się przy książce. Możesz u nas również znaleźć oświetlenie z serii Philips LivingColors. Wniesie ono uroczą atmosferę, ponieważ umożliwia wybór koloru za pomocą pilota zdalnego sterowania. W klasycznym wnętrzu znakomicie będzie się prezentować lampa wisząca w kształcie latarni. Modna jest również zabawa stylami, w której możesz na przykład zastosować na przykład klasyczny żyrandol do nowoczesnego wnętrza. Upewnij się, ze prasuje on kolorystycznie do Twoich mebli.

Stwórz plan oświetlenia

Przy wyborze nowych lamp ważne jest zachowanie spójności oraz wybranie odpowiednich miejsc do oświetlenia. Pomyśl wcześniej, gdzie chcesz umieścić lampy i wybierz takie w podobnym stylu. Mogą one różnić się kształtami i kolorami, ale ważne jest, żeby miały podobną formę.

Oszczędzaj wzrok i wybierz właściwe natężenie światła

Wybrałeś lub wybrałaś już piękne lampy do domu? Jeśli tak, bardzo ważny jest również wybór właściwych żarówek. Czytanie książki w złym oświetleniu może być męczące, a tego przecież nie chcemy. Zaleca się, aby lampy nad stołem w jadalni lub obok fotela były mocniejsze niż główne oświetlenie w pokoju.

Zobacz więcej