Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Krzesła, fotele i inne siedziska

Pokazuje: 1-48 of 5204
  • ...

Kup tanie krzesła w różnych stylach

Niezależnie od tego, czy szukasz tanich krzeseł do jadalni, stołków barowych, foteli wypoczynkowych, foteli do masażu czy nawet foteli gamingowych - vidaXL ma dla ciebie odpowiedni mebel! Oprócz różnych rodzajów krzeseł i foteli oferujemy również szeroki wybór materiałów, kolorów i stylów. vidaXL ma idealne siedziska dla osób, które nie boją się wyrazistych kolorów, ale także dla tych, którzy lubią styl retro oraz tych, którzy preferują spokój skandynawskiej stylizacji. Wybór krzeseł lub foteli pasujących do ciebie i twojego wystroju wnętrza to pewny sposób na stworzenie wspaniałej atmosfery we własnym domu. Przejrzyj naszą kolekcję i zapewnij sobie komfort!  

Kupowanie wygodnych krzeseł  

Nikt nie lubi niewygodnego krzesła. Nie jest zaskoczeniem, że komfort jest jedną z najważniejszych cech, jakie powinno mieć krzesło. Przy zakupie krzeseł należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Na przykład wysokość siedziska. Idealna pozwala postawić stopy płasko na ziemi, opierając się plecami o oparcie. Dotyczy to zwłaszcza krzeseł stołowych. Oczywiście wygodny fotel lub krzesło rozkładane może mieć głębsze siedzisko, dzięki czemu można się w niego naprawdę "wtopić". Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest tapicerka. Musi ona mieć właściwy stopień miękkości. W przypadku krzeseł z samego drewna przyjrzyj się kształtowi siedziska. Niektórzy mogą również cenić podłokietniki lub wysokie oparcie. Najważniejsze jest zapewnienie sobie komfortu!  

Krzesło do każdego wnętrza  

Na vidaXL znajdziesz szeroki wybór tanich krzeseł i innych mebli. Pomyśl, na przykład, o eleganckich krzesłach stołowych ze sztucznej skóry, nowoczesnych krzesłach z ramą z rur, stołkach barowych, krzesłach-motylach lub fotelach z funkcją masażu. Popularne jest obecnie tworzenie indywidualnego połączenia różnych stylów. A może zdecydować się na klasyczny stół drewniany i kolorowe krzesła, które dodadzą trochę radości? Dzięki takim kombinacjom nie znudzisz się swoimi meblami. To samo dotyczy części wypoczynkowej. Oczywiście możesz wybrać piękny fotel, który idealnie pasuje do reszty mebli, ale to również jest przestrzeń na eksperymenty. Dlaczego by nie zdecydować się na fotel kubik w intensywnym kolorze? Style, jakie możesz znaleźć na vidaXL obejmują: skandynawki, industrialny, retro i maksymalistyczny. Jeśli masz wysoki stół jadalniany lub mały bar, w naszej kolekcji możesz znaleźć wysokiej jakości hokery. Niektóre z tych tanich krzeseł barowych są regulowane, więc każdy może wygodnie dosięgnąć blatu. Możesz zdecydować się na kolor czarny lub biały albo przyciągający wzrok czerwony lub niebieski!

Zobacz więcej