Pomieszczenia

Chcesz wyremontować niektóre pomieszczenia w domu? Jesteś w najlepszym miejscu, by znaleźć pomysły na wnętrza od vidaXL!


Popularne produkty do wnętrz:
Przestrzeń wokół domu

Ogród jest częścią Twojego domu, może być zarówno praktyczny, jak i przyjemny dla oka.


Popularne produkty do ogrodu:

Wyprzedaż
607.99 zł

Zawiera VAT

+ 6 opcje
313.99 zł

Zawiera VAT

60,2 zł /m²
Najnowsze artykuły z inspiracjami i informacjami

Czasem trzeba kopać, żeby znaleźć.Więcej inspiracji


 

Z naszego sklepu do Twojego domu – Dołącz do galerii #sharemevidaxl!

Zainspiruj się z vidaXL!

Chcesz stworzyć dom swoich marzeń? Oprócz szerokiej gamy produktów do wyboru, potrzebujesz również trochę inspiracji. Aby poprowadzić Cię przez najbardziej znane style i piękne trendy, stworzyliśmy niezwykle przydatne miejsce z inspiracjami. Nasz blog jest tego świetnym przykładem. Każdy wpis na blogu oferuje cenne inspiracje w zakresie aranżacji, wskazówki oraz pomysły na dekoracje wnętrz.

Ponadto opracowaliśmy szczegółowe przewodniki po zakupach produktów, które musisz mieć w swoim wnętrzu, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji. Aby znaleźć więcej inspiracji do domu i ogrodu oraz ułatwić Ci znalezienie najlepszych mebli, oferujemy możliwość zaprojektowania każdego pokoju po kolei. Pomoże Ci to skupić się na decydowaniu o wystroju i meblach dla danej części domu, by była idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.


#sharemevidaXL: nasze produkty, Twoje projekty

Czerpiemy inspirację z prawdziwych wnętrz i od ludzi, którzy łączą nasze meble i wskazówki dotyczące wprowadzenia ich do domowej przestrzeni. Tak więc nasi konsumenci są prawdziwymi bohaterami, którzy nas inspirują. Doceniamy, że dzielą się z nami wystrojem swojego domu i ogrodu, postrzegamy to jako świetne źródło inspiracji.

W efekcie stworzyliśmy miejsce, w którym spotykają się wszystkie style i trendy w wystroju wnętrz z 2022 roku, mając naszych klientów w centrum uwagi. Zainspiruj się pomysłami naszych klientów, odwiedzając naszą stronę #sharemevidaxl, w pełni poświęconą celebrowaniu Ciebie i Twoich kreatywnych projektów. Tutaj znajdziesz ogromną różnorodność naszych produktów, pokazanych w prawdziwych domowych stylizacjach. Dzięki temu możesz zobaczyć, czy pasują do Twojego wystroju, co pozwoli Ci zrozumieć, jak zaprojektować idealny dom. Czy się przyłączyć? Sprawdź warunki tutaj!


Zapisz się do inspirującego newslettera

Czy wiesz, że najlepsze inspiracje do wystroju domu zaczynają się od wiadomości e-mail? Poznaj nasz inspirujący newsletter! Aby rozpocząć, po prostu zarejestruj się, a my wyślemy Ci nasz niezwykle przydatny newsletter. Od inspiracji do domu i ogrodu, pomysły na dekoracje, aż po ogromne kolekcje niesamowitych rzeczy, które każdy dom powinien mieć, w naszym newsletterze znajdziesz to wszystko i wiele więcej.

Będziesz pierwszym, który dowie się o nowych postach na blogu, ekscytujących trendach i aktualizacjach popularnych stylów projektowania. Mamy wszystko, czego potrzebujesz do wystroju domu, dekoracji ogrodu oraz meble. Zapisz się do naszego inspirującego newslettera i dołącz do społeczności vidaXL!