Wyloguj się
Wylogowałeś się.
Kontynuuj
Dziękujemy za subskrypcje naszego newslettera!
Sprawdź swoją skrzynkę mailową. Na podany adres e-mail został wysłany kod rabatowy!
DZIEKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZYM NEWSLETTEREM

który znajduje się w wysłanym przed chwilą do Ciebie mailu. Dziękujemy!

To receive your coupon code, please click on the confirmation link in the email we just sent you.

Zamknij
PODZIEL SIĘ OPINIĄ

Zestawy mebli ogrodowych

Sortuj wg:
Bestseller
Cena:
Filtr
Zobacz więcej
Produkt, którego szukasz, jest niedostępny. Możesz poszukać czegoś podobnego tutaj.

Szeroki wybór zestawów mebli ogrodowych

Jeśli poszukujesz nowego zestawu mebli ogrodowych, ważne jest, aby pasowały one do Twojego ogrodu. Na vidaXL znajdziesz duży wybór mebli ogrodowych w różnych kolorach, rozmiarach i stylach. Rozważ romantyczny zestaw bistro lub luksusowy zestaw wypoczynkowy, na którym możesz wygodnie zasiąść ze swoją całą rodziną lub grupą przyjaciół.

Składane meble ogrodowe dla oszczędności miejsca

Rozumiemy, że nie każdy ma tyle samo miejsca w ogrodzie. Zestaw składanych mebli może być idealnym rozwiązaniem dla mniejszych przestrzeni, ponieważ możesz z łatwością je złożyć i schować przy niesprzyjającej pogodzie. Składane meble często kojarzą się z plastikowymi krzesłami turystycznymi. Zapewniamy jednak, że na rynku dostępny jest spory wybór atrakcyjnych i jednocześnie wygodnych składanych mebli.

Klasyczne i nowoczesne meble ogrodowe

Przy wystroju ogrodu możesz również wybierać pomiędzy stylem klasycznym a nowoczesnym. Ogród o prostych liniach, wyrazistych podziałach i nowoczesnych akcesoriach jest doskonałym otoczeniem dla zestawów mebli rattanowych o prostych formach lub supernowoczesnych mebli betonowych. Ogród klasyczny to zabawa roślinami i kształtami, która często obejmuje elementy wody, jak oczka wodne lub fontanny. Stanowi to znakomite tło dla stolika i krzeseł mozaikowych lub zestawów mebli drewnianych.

Różne materiały

Oferta mebli ogrodowych pozwala na wybór różnych materiałów wykonania. W większości ogrodów napotkasz meble ogrodowe z drewna. Jest ono ciepłe, jego kolor pasuje do wnętrza mieszkania oraz do naturalnego środowiska. Jeżeli szukasz czegoś, co przykuje wzrok, możesz zdecydować się na czarne lub białe meble rattanowe lub nawet unikatowe meble z betonu. Z łatwością możesz wprowadzić też element kolorystyczny za pomocą poduszek.

Czas do końca:
Aktualna cena:
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
checkmark

Ekskluzywne oferty dla subskrybentów

checkmark

Wyprzedaże

checkmark

Nowości i trendy

checkmark

Otrzymaj 20zł zniżki**

vidaXL szanuje Twoja prywatność
*Rezygnacja z newslettera możliwa w każdej chwili
**przy zamówieniu produktów vidaXL za 400 zł