Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (1180)
Sofy  (1180)

Sofy

Pokazuje: 1-48 of 1180
  • ...

 

Planujesz kupić nową sofę? Przejrzyj kolekcję vidaXL!

Zakup sofy nie jest super prostą sprawą. Zwykle jest to jeden z większych zakupów - dobrze więc się do niego nieco przygotować. Dzięki temu na pewno znajdziesz idealną kanapę do wypoczynku. Sofa stanowi sposób na zapewnienie spójności w części wypoczynkowej, oferując wygodne miejsce do siedzenia dla kilku osób lub położenia się po pracowitym dniu. Po dostawieniu fotela i stolika kawowego oraz położeniu dywanika Twoja przestrzeń wypoczynkowa będzie gotowa. Kolekcja vidaXL obejmuje wygodne sofy narożne, sofy 2- lub 3-osobowe oraz rozkładane kanapy.  Do wyboru jest wiele stylów mebli, abyś mógł lub mogła znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Oprócz sof możesz także zapoznać się z naszą szeroką gamą innych mebli i produktów do domu.

Zakup odpowiedniej sofy: kilka wskazówek

Ponieważ zakup nowej sofy nie jest najłatwiejszym zadaniem, mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Twoje opcje są praktycznie nieograniczone. Przede wszystkim rozważ wielkość sofy. Sofa narożna wygląda świetnie, ale jej rozmiar czyni ją niepraktyczną do niektórych wnętrz. Sofa 2-osobowa jest znacznie mniejsza, ale zawsze możesz dostawić do niej fotel w tym samym stylu. Przy zakupie sofy ważne jest również, aby wybrać odpowiedni materiał. Skórzana tapicerka stworzy klimat retro. Innym popularnym materiałem obiciowym jest tkanina. Do wyboru masz również różne style i kolory. Przejrzyj modele vidaXL i wybierz!

Tanie sofy w różnych stylach

Nowa sofa nie musi być droga. Kolekcja vidaXL ma coś dla osób z dowolnym budżetem. Zainspiruj się naszą gamą stylów, kolorów i materiałów. Najprostszym sposobem na zakup taniej sofy jest zrobienie tego w naszym sklepie internetowym, gdzie dostawa jest zawsze bezpłatna.

Dekorowanie sofy

Po wybraniu odpowiedniej sofy, czas na jej udekorowanie. Może to wydać się dziwne, ale zaufaj nam - Twoja kanapa będzie prezentować się jeszcze lepiej z kilkoma poduszkami i miękkim kocem. Kolor neutralny można bardzo łatwo ożywić za sprawą kilku kolorowych poduszek z różnych materiałów, z nadrukiem lub bez. Ciepły koc przerzucony przez podłokietnik wygląda przytulnie i dobrze jest go mieć pod ręką, gdy wieczorem robi się chłodniej. Udało Ci się zaczerpnąć inspiracji? Zacznij więc poszukiwania!

 

Zobacz więcej