Zniżki do 10% na produkty niezbędne w Twoim domu

Znajdź swoje ulubione produkty do domu na wyprzedaży. Poniżej znajdują się daty w trakcie, których ważne będą różne oferty. Sprawdź szczegóły na stronie promocji.

Produkty składające się z kilku elementów (część zestawu) liczą się jako jeden artykuł w Twoim koszyku. Oferowany rabat jest odejmowany od rzeczywistej ceny sprzedaży w sklepie internetowym. Cena sprzedaży nie jest oparta na historycznych cenach naszych produktów. Cena sprzedaży może zmieniać się w czasie ze względu na stan zapasów, kursy walut i sytuację ekonomiczną.

-5% przy zakupie 2, -10% przy zakupie 3 mebli do łazienki

kod: OFERTA-XL

Kup terazkeyboard_arrow_right

10% rabatu na materac przy zakupie łóżka

kod: OFERTA-XL

Kup terazkeyboard_arrow_right

Zdobądź 10% zniżki na 2 lampy do domu

kod: OFERTA-XL

Kup terazkeyboard_arrow_right

-10% na zlew kuchenny przy zakupie szafki

kod: OFERTA-XL

Kup terazkeyboard_arrow_right

-5% przy zakupie 2, -10% przy zakupie 3 półek

kod: OFERTA-XL

Kup terazkeyboard_arrow_right

Stoliki boczne i fotele: -10% przy zakupie 2

kod: OFERTA-XL

Kup terazkeyboard_arrow_right

Najlepsze oferty vidaXL z 10% rabatem

kod: OFERTY01

Kup terazkeyboard_arrow_right

Kody rabatowe vidaXL i oferty specjalne

W vidaXL doceniamy świetne ceny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne kody rabatowe vidaXL, dzięki którym nasze już i tak niskie ceny będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Kody rabatowe są regularnie aktualizowane dla różnych produktów. W ten sposób zawsze możesz skorzystać ze zniżek np. na meble, namioty ogrodowe, ogrodzenia czy artykuły sportowe. Jest to również najlepsze miejsce na Czarny Piątek, ponieważ tutaj możesz znaleźć wszystkie kody!

Dostawa w vidaXL jest zawsze bezpłatna – niezależnie od tego, czy kupisz na przykład mały dodatek do domu, ogromny zestaw mebli ogrodowych czy rower treningowy.

Jak skorzystać z kodu rabatowego vidaXL?

Korzystanie z kodu rabatowego vidaXL jest bardzo proste. Wystarczy dodać kod w odpowiednim polu w trakcie realizacji zamówienia, a rabat zostanie automatycznie naliczony w podsumowaniu płatności. Zapoznaj się z warunkami korzystania z kodów, aby mieć pewność, że możesz go wykorzystać w swoim zamówieniu!

Zdobądź 25 zł zniżki za zapisanie się do naszego newslettera

Kiedy zapiszesz się do naszego newslettera, otrzymasz 25 zł zniżki na zamówienie jako prezent powitalny. Z newsletterem będziesz wiedział jako pierwszy, gdy pojawią się nowe kody rabatowe vidaXL, okazje i nowe produkty. Będziemy Cię na bieżąco informować o nowościach i trendach, ofertach specjalnych i nowych produktach w naszej ofercie.