Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.27 / 5 (10031 ocen)

Zestawy mebli

Pokazuje: 1-48 of 1863
  • ...

Z naszym zestawem mebli stworzysz spójny wystrój

Z zestawem mebli natychmiast stworzysz spójny wystrój wnętrza. Nie trzeba będzie szukać krzeseł, które będą pasować do stołu jadalnianego: cały zestaw dostarczany jest w jednym momencie! Poza tym kupując kompletny zestaw oszczędzasz pieniądze, ponieważ często kupiony osobno stół i sześć krzeseł będą droższe. W naszym sklepie znajdziesz kilka niezwykłych zestawów mebli do kuchni, jadalni, salonu czy łazienki. Szeroki wybór do każdego pomieszczenia!

Zestaw mebli jadalnianych pasujący do każdego wystroju

Duży i zróżnicowany asortyment zapewnia zadowolenie naszych klientów. Dla przykładu, sprzedajemy kilka nowoczesnych zestawów mebli jadalnianych, które będą pasować do prostych, nowoczesnych wnętrz. Wybierz między czarnym a białym i nadaj całości spokojny, kojący klimat. Dysponujesz, niewielką przestrzenią, na przykład w kuchni? Zestaw mebli barowych będzie doskonałym rozwiązaniem. Stoliki są mniejsze i wyższe, dając wrażenie większej przestrzeni.

Inne imponujące zestawy

W vidaXL znajdziesz zestawy mebli do różnych pomieszczeń w domu. Zestaw pomoże stworzyć spójną i kojącą atmosferę we wnętrzu. Rzuć okiem na nasze meble łazienkowe z lustrami, półkami, szafkami i umywalkami. Wybierając kompletny zestaw, urządzasz pokój jednym ruchem i możesz skupić całą uwagę na kolejnym projekcie do zrealizowania w domu!

Zobacz więcej