O vidaXL

       

 

vidaXL jest międzynarodowym sklepem internetowym z siedzibą w Venlo w Holandii. Oferujemy zaskakująco szeroki zakres produktów w kategoriach takich jak dom i ogród, meble, artykuły sportowe i wiele innych.

 

       

 

Nasza historia

Dwóch młodych przedsiębiorców rozpoczęło w 2006 r. sprzedaż produktów online na małą skalę, na różnych platformach. To był wielki sukces. W tym okresie szybkiego wzrostu stworzyliśmy również własną markę i rozpoczęliśmy produkcję produktów marki vidaXL. Liczba produktów rosła wykładniczo, a kolejnym, logicznym krokiem było rozpoczęcie sprzedaży w większej liczbie krajów w naszych własnych sklepach internetowych. Nasz sukces polega na pozyskiwaniu produktów u producentów i oferowaniu ich po konkurencyjnych cenach. Nieustannie poszukujemy nowych środków obniżających koszty, bez uszczerbku dla jakości i zrównoważonego rozwoju.

 

Nasza działalność

Przeprowadzamy badania rynku i dowiadujemy się, na jakie produkty jest największe zapotrzebowanie. Po ustaleniu tego negocjujemy z fabrykami, które produkują te produkty, a następnie kupujemy je w dużych ilościach- bezpośrednio u źródła. Dzięki temu procesowi możemy wpływać na projekt i opakowanie produktów, co pozwala nam zoptymalizować cały proces - a to oznacza, że ostatecznie Ty, nasz Klient, zapłacisz bardzo rozsądną cenę za nasze produkty.

Posiadamy również własną fabrykę, w której produkujemy kilka rodzajów mebli z płyt wiórowych. W przypadku tych produktów mamy jeszcze więcej do powiedzenia w całym procesie produkcyjnym, co ponownie sprawia, że cena, którą płacisz jako nasz Klient, jest bardzo korzystna.

 

 

Nasz cel

Klienci stają się coraz bardziej świadomi cen, a vidaXL ułatwia ten rozwój, oferując produkty do domu i ogrodu po konkurencyjnych cenach. Naszym celem jest, aby wszystkie te produkty były dostępne dla jak największej liczby Klientów.

 

Nasi Klienci

Sprzedajemy nasze produkty w 29 krajach Europy, Stanach Zjednoczonych i Australii i zawsze ciężko pracujemy, aby poszerzyć nasz zakres i dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Oferujemy również obsługę klienta w języku ojczystym wszystkich krajów, w których jesteśmy aktywni.

 

Nasza obietnica

Jako klient vidaXL możesz mieć pewność, że wywiążemy się z następujących obietnic:
  

       

Dobra cena

Niczego nie lubimy bardziej niż robienia zakupów w okazyjnych cenach i jesteśmy pewni, że nie jesteśmy w tym sami. Zachowując pełną kontrolę nad procesami zaopatrzenia i produkcji, zawsze będziemy w stanie oferować nasze produkty w dobrej cenie.

 

       

 

       

Dobra obsługa

Nasza obsługa klienta jest doskonała. Jeśli masz pytania dotyczące produktu, wysyłki lub płatności, nasi pracownicy obsługi klienta są zawsze gotowi do pomocy w Twoim ojczystym języku. Dostawa i zwroty są zawsze bezpłatne. I oczywiście, jeśli coś pójdzie nie tak (bo przecież jesteśmy ludźmi), obiecujemy rozwiązać problem tak, byś był zadowolony.

 

       

 

       

Dobre samopoczucie

Zakupy w vidaXL powinny sprawić, że poczujesz się dobrze, a my obiecujemy, że zakupy w naszych sklepach internetowych zawsze zapewnią Ci ekscytacje z powodu znalezienia najlepszej oferty.”

 

       

 

 

Obejrzyj film o nas tutaj:

vidaxl Marketplace Europe B.V
NL859812108B01
74214802