vidaXL posiada ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowym handlu internetowym - e-commerce. Oferujemy możliwość zwiększenia Twojej sprzedaży, dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz narzędziom.

W 2016 roku spółka wygenerowała przychód w wysokości 175 mln euro, obecnie około 70% przychodu sklepu generowane jest poza Holandią.

Współpraca z vidaXL daje globalny zasięg sprzedaży, Twoja oferta będzie docierać do klientów w całej Europie, USA oraz Australii. Podzielimy się z tobą naszym doświadczeniem oraz pomożemy rozwijać twój biznes internetowy przy pomocy odpowiednich rozwiązań. Dostaniesz dostęp do naszych plików produktowych (products feed), kuponów, jak również materiałów marketingowych. Zostanie Ci przypisany osobisty opiekun konta, który dostosuje działania do Twoich potrzeb.

 

<  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Pracujemy w bliskim partnerstwie z vidaXL od prawie trzech lat i zawsze był to jeden z naszych najważniejszych partnerów. vidaXL jest zawsze otwarta na nowe pomysły, więc ciągle możemy zyskiwać jak najwięcej na naszej współpracy"

– Florine van de Werff, Vouchercloud

 

 
 

1. Zgłoszenie:

Zapisz się do naszego Programowi Affiliate, wówczas vidaXL przeanalizuje Twoje zgłoszenie w ciągu najbliższych dni roboczych. 

 

2. Przyłącz się do programów krajowych:

Wybierz programy dla krajów, w których chcesz prowadzić sprzedaż.

 

3. Wybierz oferty:

Wybierz oferty dla siebie i skorzystaj z naszych materiałów marketingowych na Twojej stronie internetowej.

 

4. Generuj konwersje:

Jeżeli kliknięcie na Twojej stronie internetowej doprowadzi do sprzedaży w naszym sklepie internetowym, otrzymasz prowizję; korzystamy z atrybucji last click.

 

5. Podnieś poziom!

Im więcej konwersji wygenerujesz, tym wyższy będzie Twój poziom prowizji! Oferujemy 3 różne poziomy: brązowy, srebrny i złoty

 

6. Zarabiaj pieniądze:

Twoja prowizja będzie wypłacana 1 raz w miesiącu, jak tylko zarobisz 25€

 

Restrykcje:

Z uwagi na to, ze Program Affiliate vidaXL posiada pewne restrykcje, sprawdzamy, czy Twoja strona internetowa spełnia nasze kryteria. Zakazujemy, na przykład, używania oprogramowania stymulującego kliknięcia. Ponadto w naszym programie zabronione są treści: rasistowskie, pornograficzne, zawierające przemoc lub nienawiść oraz kryminalne. Zajrzyj na: Restrykcje, aby zapoznać się z pełną listą i upewnić się, że Twoja strona internetowa odpowiada naszym standardom.

 
 

Rozwijaj się dzięki Programowi Partnerskiemu B2B vidaXL! Zyskaj na naszym dynamicznym modelu prowizji.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, w celu wyjaśnienia szczegółów współpracy.