Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (608)

Stoły do kuchni i jadalni

Pokazuje: 1-48 of 608
  • ...

Kupujesz stół do jadalni? Przejrzyj kolekcję vidaXL

Jeśli masz dużą rodzinę lub po prostu duży salon z mnóstwem miejsca, duży stół nie jest czymś luksusowym. Stół stanowi zwykle centrum jadalni. Tutaj wszyscy się gromadzą, aby zjeść wspólnie posiłek lub porozmawiać o swoim dniu. Na vidaXL znajdziesz stoły i do kuchni, wykonane z różnych materiałów: od kombinacji drewna i metalu po modele ze szklanym blatem. vidaXL sprzedaje również wysokiej jakości stołki i krzesła barowe, które są idealne do mniejszych domów i mieszkań. Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, możesz nawet znaleźć stolik wykonany z maski ciągnika!


Wskazówki do wyboru właściwego stołu do jadalni

Przed zakupem stołu do jadalni lub do kuchni dobrze jest się trochę przygotować. Z przyjemnością udzielimy ci kilku przydatnych wskazówek.


  • Zobacz, gdzie chcesz postawić swój nowy stół. Zmierz zarówno przestrzeń, jak i stół, aby zapobiec rozczarowaniu. Dobrym sposobem na wizualizację przestrzeni, jaką zajmie stół, jest rozłożenie gazet na podłodze w kształcie i rozmiarze stołu, który ci się spodobał.
  • Wybierz stół, który pasuje do twojego wystroju wnętrza. Drewniany stół będzie dobrze wyglądać w stylu klasycznym lub wiejskim, ale gdy drewno zostanie połączone z metalem, uzyskasz bardziej industrialny charakter. Stół ze szklanym blatem dobrze komponuje się z nowoczesnym wnętrzem.
  • Weź pod uwagę liczbę osób, które mają zasiadać przy stole. Upewnij się, że każdy ma wystarczająco dużo miejsca, aby usiąść na krześle. Alternatywnie można zdecydować się na ławkę, która będzie pasować do stołu.
  • Kształt stołu musi pasować do pozostałych mebli. Okrągły stół wygląda znakomicie, ale jego wadą jest to, że nie można go dostawić jedną stroną do ściany.

 

Okrągły stół wspiera interakcje między ludźmi

Okrągły stół do jadalni ma kilka zalet. Możesz rozmawiać ze wszystkimi przy stole i łatwiej jest dostawić krzesło, gdy pozostali zsuną swoje krzesła nieco bliżej. Uzupełnij swoje meble w jadalni o okrągły stół vidaXL.

 

Znalazłeś lub znalazłaś swój stół do jadalni? Obejrzyj zatem nasze krzesła do jadalni

Kiedy już wybierzesz swój stół do jadalni, czas na wybranie ładnych krzeseł, jak na przykład nasze eleganckie krzesła ze skóry (sztucznej), które będą pasować do stołu drewnianego lub szklanego. Inną opcją jest łączenie różnych rodzajów krzeseł. Łącz różne materiały, kształty lub kolory, aby uzyskać wyrazisty efekt.

 

Stoliki barowe do mniejszych pomieszczeń

Masz mały dom lub kuchnię? Ważne jest więc, aby mądrze wykorzystać przestrzeń. Stolik barowy to praktyczne rozwiązanie. Ponieważ stół ten jest wyższy, daje wrażenie większej przestronności i nie zajmuje zbyt wiele cennego miejsca.

Zobacz więcej