Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (93)

Skrzynie ogrodowe

Pokazuje: 1-48 of 93

Kup ogrodowe skrzynie do przechowywania online w vidaXL

Zamów swoje skrzynie ogrodowe do przechowywania online w vidaXL. Skrzynie ogrodowe to idealny sposób na schowanie poduszek (lub innych przedmiotów, oczywiście). Zimą najlepiej trzymać meble ogrodowe wewnątrz lub przykryć je pokrowcem. A jeśli nie masz miejsca na dużą szopkę ogrodową, skrzynia do przechowywania jest idealnym rozwiązaniem do utrzymania poduszek w doskonałym stanie na wiosnę i lato. Te ogrodowe skrzynie zapewniają wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszystkich poduszek lub narzędzi ogrodniczych. Tworząc dużo miejsca do składowania rzeczy, dają Ci pewność, że Twój ogród zawsze będzie uporządkowany. Schowaj w niej wszystkie zabawki dla dzieci, poduszki i inne przedmioty, a Twój ogród będzie czysty i uporządkowany w mgnieniu oka. vidaXL oferuje szeroki wybór mebli i produktów ogrodowych. Kolekcja skrzyń ogrodowych do przechowywania na zewnątrz składa się z przedmiotów w różnych kolorach, wykonanych z wielu materiałach i we wszystkich rozmiarach. A jeśli potrzebujesz większej ilości miejsca do przechowywania? Cóż, zawsze istnieje możliwość zakupu więcej niż jednej skrzyni.


Szukasz skrzyni do przechowywania w ogrodzie?

W vidaXL masz wiele skrzyni do wyboru. Oprócz atrakcyjnych skrzyni z rattanu w których możesz schować poduszki ogrodowe, możesz wybrać również skrzynie wykonane z litego drewna akacjowego, które nadadzą Twojemu ogrodowi naturalny wygląd. Wszystkie z nich są odporne na warunki atmosferyczne i mają wodoodporną wyściółkę. Skrzynie do przechowywania mogą być również używane wewnątrz. Czy wybrałeś już materiał? Pozostaje tylko dobrać odpowiedni rozmiar  ogrodowej skrzyni do przechowywania poduszek i sprzętu ogrodniczego.


Bezpieczne przechowywanie w schowku ogrodowym

Skrzynie ogrodowe są idealne do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz w ogrodzie w okresie letnim. Zimą zalecamy przechowywanie poduszek w pomieszczeniu, aby zapobiec przedostaniu się wilgoci i kondensacji. Zobacz, ile poduszek musisz schować na zimę i wybierz skrzynię, która jest wystarczająco duża dla nich wszystkich!

Zobacz więcej