Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Donice i skrzynie

Pokazuje: 1-48 of 669
  • ...

Donice i skrzynie na kwiaty

Kwiaty i rośliny są niezbędną częścią domu lub ogrodu. Często widujesz je w wazonie lub po prostu w ziemi. Ale ładna skrzynia lub donica to świetny sposób na ożywienie Twojego domu lub ogrodu. W ten sposób nie tylko rośliny dodają atmosfery do Twojego domu, ważne są także skrzynie i donice.

 

Rośliny ogrodowe i doniczki

Czy masz kilka niezagospodarowanych i pustych miejsc w ogrodzie przed domem lub za nim? Jedna lub kilka donic może być właśnie tym, czego potrzebujesz! Doniczka na zewnątrz natychmiast doda odrobinę atmosfery. Możesz wybrać dużą donicę, która naprawdę przyciąga wzrok i zapewni miejsce na wiele kwiatów. Ale możesz też zgrupować ze sobą kilka mniejszych. Bawiąc się kilkoma różnymi rozmiarami, stworzysz poczucie zróżnicowanej przestrzeni. Musisz wziąć pod uwagę, czy wybrane przez Ciebie doniczki są w stanie poradzić sobie z różnymi warunkami pogodowymi, jeśli umieścisz je na zewnątrz. Byłoby szkoda, gdyby Twoje nowe donice pękły podczas pierwszej zimy.

Oprócz wyboru między małymi lub dużymi doniczkami, vidaXL oferuje wiele innych opcji. Na przykład możesz kupić drewniane skrzynie. Drewno stworzy solidny wygląd wokół domu. Doda również dużo ciepła. Drewno na skrzynie jest poddawane obróbce, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się nim przez długi okres czasu.

Jeśli drewno nie jest w Twoim stylu, zawsze istnieje możliwość zakupu skrzyni z WPC. Są wykonane z kompozytu drewna i plastiku (stąd nazwa WPC- Wood Plastic Composite). Tworzą elegancki i nowoczesny wygląd, a jednocześnie są bardzo trwałe. Nie trzeba dodawać, że donice te występują w wielu różnych rozmiarach i kształtach.

W vidaXL masz również możliwość podążania za jednym z najpopularniejszych obecnie trendów, jakim są skrzynie z wikliny. Tworzą ładny rustykalny wygląd w domu i wokół niego. Wiklinowe donice wyglądają świetnie, gdy zgrupujesz kilka razem i zaczniesz kreatywnie mieszać kolory wszystkich posadzonych w nich kwiatów.

 

Donice do domu

W dzisiejszych czasach trudno jest nie dodać zielonego akcentu do swojego salonu. Wiele osób używa pięknych wazonów, aby wyeksponować ładny bukiet kwiatów. Jeśli jesteś gotów zrobić bardziej odważny krok w dodaniu przytulności swojemu wnętrzu, doniczki z kwiatami mogą być właśnie tym, czego szukasz. Możesz wybrać sporą rośliną w ładnej i dużej doniczce lub kilka mniejszych, które możesz postawić na stole lub na szafce.

 

Zamów doniczki online

Kiedy znalazłeś skrzynię lub donicę, której przez cały czas brakowało w Twoim domu lub ogrodzie, pozostaje tylko złożyć zamówienie. vidaXL zapewni, że zostaną one dostarczone do Twoich drzwi szybko i bezpłatnie.

Zobacz więcej