Styl boho

Kolorowe i eklektyczne wnętrze z osobistym akcentem

 

Wnętrze w stylu boho sprawia wrażenie, jakbyś spędzał wakacje we własnym domu. Ten styl projektowania wnętrz jest pełen żywych kolorów, naturalnych materiałów, faktur i odważnych wzorów. Jest to również idealny styl, aby wyeksponować wszystkie pamiątki zebrane podczas podróży. Jeśli chcesz dać upust swojej kreatywności: styl boho jest właśnie dla Ciebie!

 

Zobacz wszystkie produkty w stylu boho

 

Jasne kolory i odważne wzory

Kolory i wzory we wnętrzu boho są bardzo ważne. Boho to eklektyczny styl, do którego dopasować można nawet najdziwniejsze elementy. Nie bój się nieoczekiwanych kombinacji! Odcienie ziemi są często łączone z kolorami kamieni szlachetnych i jasnymi metalami, które spełniają rolę akcentujących detali. Tapeta z odważnym nadrukiem, dywaniki, poduszki i koce pozwalają zabłysnąć Twojej osobowości. Jeśli naprawdę chcesz, aby Twoje wnętrze nabrało artystycznego stylu, dodaj gobelin do salonu lub sypialni.

 


 

 

 

Meble i akcesoria w stylu boho

Nie ma dwóch artystycznych wnętrz, które wyglądałyby dokładnie tak samo. To idealny styl, jeśli chcesz stworzyć coś wyjątkowego. Meble boho wykonane są z naturalnych materiałów, takich jak rattan, bambus, wiklina, juta, sizal i drewno z recyklingu. Ten styl pozwala rozpoznać miejsca do których ostatnio podróżowałeś, eksponując pamiątki w na ładnej półce lub na stoliku bocznym.

 

 

Zobacz wszystkie produkty w stylu boho

 

 

 

 

 Zobacz wszystkie style na 2022