Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Fotele masujące

Pokazuje: 1-48 of 240

 

Kup piękny i wygodny fotel do masażu

Jeśli twoje mięśnie są często obolałe, fotel do masażu z pewnością stanie się twoim ulubionym meblem. Zakup fotela masującego do domu może wydawać się luksusem, którego tak naprawdę nie potrzebujesz. Być może wyobrażasz sobie duży, nieporęczny mebel z mnóstwem przycisków i o wyglądzie niekoniecznie stylowym. Tymczasem vidaXL oferuje szeroki wybór elektrycznych foteli do masażu w różnych kolorach i stylach, z lub bez podnóżka. Tapicerkę stanowi (sztuczna) skóra lub tkanina i są one dostarczane z poręcznym pilotem. Wybierz swój program i oddaj się chwili relaksu!

Wybór odpowiedniego fotela masującego

Ważne jest, aby wybrać taki fotel do masażu, który odpowiada twoim potrzebom. Oprócz foteli do masażu oferujących różne poziomy intensywności i punkty masażu, istnieją również takie z funkcją podgrzewania. Ciepło pomaga zmniejszyć napięcie mięśni. Przy zakupie fotela do masażu należy zwrócić uwagę na wygodę siedziska. Jednym z czynników, który ma na to wpływ, jest głębokość siedziska. Przy złożonym podnóżku powinieneś lub powinnaś być w stanie położyć obie stopy płasko na ziemi. Często można regulować oparcie fotela masującego, ale powinien on być również wygodny w pozycji wyprostowanej. vidaXL oferuje także fotele z różnym regulacjami masażu.

Różne modele foteli do masażu

Fotele do masażu na vidaXL oferowane są w różnych wzorach. Możesz wybrać siedzisko kubełkowe lub model z podłokietnikami, fotel w stylu Chesterfield lub rozkładany. Dla większego komfortu niektóre modele są wyposażone w podnóżek. To najbardziej relaksacyjny sposób na oglądanie telewizji. Masz biuro w domu lub potrzebujesz większego komfortu podczas pracy? Sprawdź zatem nasze fotele z funkcją masażu.

 

Zobacz więcej