Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Fotele

Pokazuje: 1-48 of 691
  • ...

Znajdź wygodne, tanie fotele i leżaki na vidaXL  

Słownik Oxford English Dictionary opisuje typowy fotel jako „duży i wygodny”. Komfort jest dokładnie tym, co zapewniają tanie fotele vidaXL. Fotele są idealne do zanurzenia się w dobrej książce lub zrelaksowania się przed ulubionym programem telewizyjnym. Nasze fotele są również doskonałe na popołudniową drzemkę. Aby zapewnić maksymalny relaks, nasz sklep internetowy oferuje również różne fotele z podnóżkami, fotele masujące, fotele wypoczynkowe  oraz fotele rozkładane do postaci łóżka, dzięki czemu przenocowanie gościa nie będzie już stresujące! Nasza kolekcja jest ciągle uzupełniana o nowe style, kolory, wzory i materiały. Pamiętaj, aby regularnie ją sprawdzać, jeśli nie znalazłeś lub nie znalazłaś jeszcze tego, czego szukasz!  

Fotele z różnych materiałów  

Materiał, z którego wykonany jest fotel lub mebel wypoczynkowy, w znacznym stopniu decyduje o jego wyglądzie i stylu. Niektórzy ludzie wolą fotele z obiciem materiałowym, gdyż wyglądają one przytulnie i stwarzają wrażenie ciepła. Kolekcja foteli materiałowych vidaXL obejmuje szeroki wybór kolorów i wzorów. Możesz wybrać wyrazisty fioletowy, zielony lub żółty albo subtelny szary lub czarny. Innym popularnym materiałem jest (sztuczna) skóra. Jej zaletą jest to, że łatwo się ją czyści. Jest często stosowana we wnętrzach industrialnych, nowoczesnych i klasycznych. Mała uwaga dotycząca materiału: jeśli masz skórzane meble, nie musisz kupować do nich fotela koniecznie ze skóry! Zestawienie różnych materiałów może nadać niesamowity efekt twojej aranżacji.  

Regulowane fotele wypoczynkowe dla optymalnego relaksu  

Naszym celem jest umożliwienie ci pełnego relaksu za sprawą naszych regulowanych foteli wypoczynkowych. Oparcie można odchylić, dzięki czemu możesz się wygodnie ułożyć i zrelaksować. Idealne dla tych, którzy chcą uciąć sobie szybką drzemkę po południu. Podnóżek, który jest dołączony do fotela, zapewnia wyższy poziom relaksu. Kolejnym fotelem, który może ułatwić ci życie, jest fotel podnoszony. Dzięki mechanizmowi przechylania, wstawanie i siadanie jest dużo łatwiejsze. Również podnóżek jest regulowany, dzięki czemu można naprawdę położyć wygodnie nogi.  

Stwórz własny projekt wnętrza  

Dodając fotel do swojego wnętrza, natychmiast tworzysz przyjemną część wypoczynkową. To idealny sposób na dodanie odrobiny koloru lub innego materiału do salonu lub sypialni. Co powiesz na fotel w słonecznym, żółtym kolorze lub patchworkowy? Ożywi on neutralne wnętrze w mgnieniu oka!

 

Szukasz innych produktów? Sprawdź poniższe kategorie:

Zobacz więcej