Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny

Regały i półki stojące

Regały na książki

Dla wszystkich zapalonych czytelników polecamy stylowe i pojemne regały na książki. Dostępne są one w różnych kształtach i rozmiarach. Prawdziwe mole książkowe marzą, o biblioteczkach od ściany do ściany. W ofercie dostępne są również mniejsze regały na najmilsze tomy. Na vidaXL znajdziesz wiele biblioteczek, które są zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Pomyśl o regale z drewna odzyskanego... wyblakły wygląd, różnorodność drewnianych słojów i unikalne zabarwienie, w połączeniu z książkami nadadzą niepowtarzalnego stylu pomieszczeniu.

Unikalne miejsce na książki

Rzuć okiem na nasze wyjątkowe stojaki na książki w kształcie nosorożca oraz na egzotyczne bambusowe pionowe regały. Po znalezieniu idealnego regału, następnym logicznym krokiem jest rozpoczęcie wypełniania go wszystkimi posiadanymi książkami. Zrób to z klasą! Kiedy losowo umieszczasz książki, może to wyglądać chaotycznie, szczególnie gdy masz otwartą biblioteczkę. Sortuj książki według wielkości, alfabetycznie, według gatunku lub nawet według koloru. Sortowanie książek według kolorów zapewni Twojej biblioteczce szczególnie schludny, uporządkowany i uporządkowany wygląd.

Rozmiar ma znaczenie

Jeśli masz bajecznie duży i przestronny salon, nie wahaj się przed dużym regałem lub półką na książki, aby dopełnić wielkość pokoju. Dla tych z nas, którzy mają szczęście mieć cudownie duży i zbiór książek, możesz rozważyć umieszczenie dwóch biblioteczek obok siebie, aby stworzyć prawdziwy efekt biblioteczny. Do mniejszych pomieszczeń, posiadamy również ofertę mniejszych regałów na książki, które będą odpowiadały Twoim potrzebom. Wielofunkcyjne szafki są idealne, aby przechowywać książki, ale także dają miejsce do postawienia filiżanki kawy lub innych akcesoriów.
Zobacz więcej