Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (441)

Półki ścienne

Pokazuje: 1-48 of 441
  • ...

Poukładaj swoje rzeczy na półkach ściennych

Jeżeli posiadasz dużo akcesoriów i nie bardzo masz gdzie je położyć, półki ścienne mogą okazać się znakomitym rozwiązaniem. Takie półki dostępne są we wszelkich rozmiarach i kształtach oraz można je powiesić nad kanapą lub na pustej ścianie. Zestawiając drobiazgi razem stworzysz jednolitą formę w swoim wnętrzu. Na vidaXL oferujemy świetny wybór półek, na których możesz wystawić swoje cenne drobiazgi.

Śliczna półka ścienna z mnóstwem miejsca

Półki ścienne dostępne są w ogromnej różnorodności form i rozmiarów. Możesz wybrać wąską półkę na ramki ze zdjęciami i świeczki lub szeroką na płyty CD lub DVD. Albo zdecydować się na jedną z szeregu półek-kostek, które staną się wyróżnikiem wnętrza. Takie kostki możesz powiesić w równym rzędzie lub pogrupować je, tworząc jednocześnie miejsce do postawienia swoich ulubionych rzeczy.

Wybierz właściwy rozmiar

Jeśli chcesz zamontować półkę bez wsporników, musisz najpierw wybrać dla niej miejsce. Weź pod uwagę również jej głębokość - jeśli głęboka półka jest powieszona na niewłaściwej wysokości, inni mieszkańcy lub goście mogą się o nią uderzać.

Różne materiały

Większość półek ściennych wykonanych jest z drewna, ale szklana półka może również znakomicie wyglądać. Aby wyróżnić półkę, wybierz taką bez wsporników. Jej mocowanie jest niewidoczne, dzięki czemu prezentuje ona prostą i czystą formę.

Zobacz więcej