Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Toaletki

Pokazuje: 1-48 of 197

Toaletka jest niezastąpiona do porannych przygotowań

Czy poranna toaleta przed lustrem łazienkowym bywa kłopotliwa? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dzięki toaletce z vidaXL nie będziesz już narzekać na niedostatek miejsca ani musieć wycierać zaparowanego lustra. Możesz przechowywać wszystkie swoje akcesoria i kosmetyki w jednym miejscu, co znacznie uprzyjemni i przyspieszy poranne przygotowania.

Różne rodzaje toaletek

Na vidaXL znajdziesz różne toaletki: z lustrami, szufladami, a nawet stołkiem! Te niesamowite meble umożliwiają Ci przechowywanie biżuterii i akcesoriów w sposób zorganizowany. Stanowią również znakomitą ozdobę sypialni. Ponieważ utrzymaliśmy neutralną kolorystykę tych mebli, będą z pewnością pasować do pozostałych elementów Twojej sypialni. Ponadto możesz wybierać pomiędzy modelami klasycznymi i nowoczesnymi. Wszystko to na vidaXL!

Wszystkie rzeczy w zasięgu ręki

Toaletka jest idealna, jeśli spędzasz dużo czasu przed lustrem i chcesz mieć swoje akcesoria i biżuterię poukładane. Mebel ten posiada kilka szuflad, co pozwala na posegregowanie swoich rzeczy. Oprócz tego duży blat również oferuje miejsce do postawienia niezbędnych rzeczy.

Zobacz więcej