Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Stojaki na wino

Pokazuje: 1-48 of 54

Stojaki na wino dla prawdziwych koneserów

Jeśli jesteś miłośnikiem wina, niezbędny Ci będzie stylowy stojak na wino. Przechowuj i wystawiaj swoje najcenniejsze butelki w salonie lub wykorzystaj kilka stojaków na wino, w piwnicy lub garażu, gdzie butelki są przechowywane w najlepszej dla nich temperaturze. Nasze stojaki idealnie nadają się do przechowywania wina, ponieważ butelki trzymane są poziomo, więc korek pozostaje wilgotny, a wino można leżakować latami. Na vidaXL znajdziesz róże rodzaje stojaków, od małych na 8 butelek, do największych mieszczących nawet 108 butelek.

Regały na wino we wszystkich kształtach i rozmiarach

Wybór jest prawie nieskończony, jeśli chodzi o stojaki na wino. Możesz przechowywać tylko część swojej kolekcji, ale dostępne są również duże regały z miejscem na ponad sto butelek. Jeśli chodzi o materiał, to ładny drewniany stojak na wino ma bardziej klasyczny wygląd, a metalowe stojaki na wino doskonale pasują do nowoczesnego wnętrza. Metalowe stojaki na wino mogą mieć bardziej ozdobne kształty.

Najlepsze miejsce na stojak na wino

Idealnym środowiskiem do przechowywania wina jest suchy pokój i stała temperatura. Najlepszą możliwą opcją do przechowywania wina jest garaż lub piwnica, te przestrzenie są ciemne i chłodne. Co sprawia, że wino może bardzo długo leżakować, a ty masz pewność, że zawsze będzie smakowało wybornie.

Zobacz więcej