Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Oświetlenie ogrodowe

Pokazuje: 1-48 of 508
  • ...

Rozjaśnij swój ogród dzięki lampom ogrodowym vidaXL

Dzięki lampom ogrodowym od vidaXL już nigdy nie będziesz pozostawiony w ciemności! Oprócz funkcjonalnych świateł zewnętrznych, takich jak oświetlenie ogrodowe lub lampy z czujnikiem ruchu, istnieje również mnóstwo rodzajów nastrojowych lamp do wyboru. Jeśli lubisz przebywać na zewnątrz w ciepły letni wieczór, nie obędziesz się bez dobrego oświetlenia. Łatwo jest stworzyć właściwą atmosferę dzięki odpowiednim światłom. Umieść lampy w ciemnych zakątkach ogrodu lub skieruj je na określone obszary, które chcesz zobaczyć oświetlone w nocy. Od razu zauważysz zmianę atmosfery. vidaXL ma szeroki wybór lamp zewnętrznych, w tym lamp umieszczanych w ziemi, lampy ściennesufitowe oprawy oświetlenioweŻyrandole, kinkietów, lamp z czujnikiem ruchu, lamp solarnych i lampionów.

 

 

 

Różne rodzaje oświetlenia zewnętrznego

Oświetlenie zewnętrzne jest jednym z najważniejszych elementów tworzących atmosferę w ogrodzie po zachodzie słońca. Rzuć trochę światła na ciemny kąt ogrodu za pomocą kinkietu. Inne opcje obejmują oświetlenie punktowe pod drzewem lub w innym ciekawym zakątku nadającym się do oświetlenia akcentującego. Oprócz modnych lamp vidaXL to także miejsce, w którym można znaleźć funkcjonalne (ale wciąż stylowe!) lampy zewnętrzne. Lampy z czujnikami włączają się automatycznie, gdy ktoś zbliży się do Twoich drzwi wejściowych lub garażowych. Przydatne może być również dodatkowe oświetlenia ścieżki ogrodowej, aby nikt przypadkowo nie deptał świeżo uporządkowanego klombu.

 

Stwórz plan oświetlenia zewnętrznego

Podobnie jak w przypadku oświetlenia wewnątrz domu, dobrym pomysłem jest również stworzenie planu oświetlenia zewnętrznego. Zastanów się, które części Twojego ogrodu mogłyby skorzystać na dodatkowym oświetleniu, jaką atmosferę chcesz stworzyć i jaki jest cel ustawienia lamp w danym miejscu. Wybierz jaśniejsze światła i umieść je wzdłuż ścieżki w ogrodzie, w pobliżu drzwi lub przy szopie. W przypadku oświetlenia otoczenia rozważ delikatniejsze światła. Sprawdź wybór na vidaXL i upewnij się, że nie będziesz pozostawiony w ciemności!

 

Lampy zewnętrzne zasilane energią słoneczną

Jeśli szukasz energooszczędnego światła, polecamy lampy zasilane energią słoneczną. Lampy te ładują się w ciągu dnia, dzięki czemu mogą pięknie świecić w nocy. Niektóre lampy są również wyposażone w zapasowe baterie. Oznacza to, że zawsze będą świecić, nawet jeśli danego dnia słońce chowało się za chmurami.

Zobacz więcej