Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (352)

Stoły ogrodowe

Pokazuje: 1-48 of 352

Kup swój stół ogrodowy online!  

Dobrej jakości stół ogrodowy jest niezbędny w każdym ogrodzie. Zwłaszcza, gdy nadchodzi lato i nie możesz się oprzeć spędzeniu całego dnia na zewnątrz. To jest właśnie ten moment, w którym warto zerknąć na nasze wygodne meble ogrodowe, w tym świetną ofertę tanich stolików do ogrodu. Są one idealne by zorganizować wspaniały posiłek na świeżym powietrzu lub po prostu cieszyć się słońcem. Są również bardzo wygodne na przyjęcie w ogrodzie! W vidaXL znajdziesz duży wybór stołów ogrodowych i balkonowych, nie tylko dla osób, które mają wolne miejsce na swoim przestronnym podwórku, ponieważ mamy również idealne stoliki do niewielkiego, miejskiego ogrodu lub balkonu. Oferujemy meble ogrodowe w wielu różnych stylach, dzięki czemu możesz nadać osobisty akcent wystrojowi swojej przestrzeni.  

Stoły i krzesła ogrodowe kupowane oddzielnie  

Jeśli nie szukasz gotowego zestawu mebli ogrodowych, vidaXL to miejsce, w którym możesz znaleźć oddzielnie stół lub krzesła. Możesz je mieszać i łączyć, tworząc swój własny, unikalny zestaw. Stoły vidaXL są dostępne w wielu stylach i wykonane z różnych materiałów. Na przykład betonowy stół będzie świetnie wyglądał w nowoczesnym, geometrycznym ogrodzie. Okrągły mozaikowy stół z dopasowanymi krzesłami lub bez nich, doda romantycznego akcentu Twojej przestrzeni. Innymi słowy, wybrane meble ogrodowe wpływają na atmosferę w ogrodzie. Inne popularne materiały z których wykonane są nasze stoły ogrodowe to rattan i drewno.  

Stoły do ogrodu w różnych kształtach  

Niezależnie od tego, czy szukasz prostokątnego, kwadratowego czy okrągłego stołu ogrodowego, vidaXL ma dokładnie to, czego potrzebujesz. Okrągły stół ogrodowy jest idealny, gdy chcesz spotkać się z przyjaciółmi przy posiłku. Połącz stół o dowolnym kształcie z krzesłami ogrodowymi w pasującym (lub kontrastowym!) stylu. Wszystkie stoły vidaXL są oferowane w naszych typowych, niskich cenach. Co więcej, wysyłka jest bezpłatna, niezależnie od wielkości zakupionego przedmiotu.

Stoły na każdą okazję  

Stoły ogrodowe są przydatne we wszystkich sytuacjach. Na przykład nie możesz wybrać się na kemping bez stołu. Właśnie dlatego vidaXL oferuje specjalne stoły ogrodowe, które są idealne dla prawdziwych łowców przygód! Stoły są lekkie, składane, a ich wysokość można regulować, co oznacza, że bardzo łatwo je spakować. Posiadamy również stoły ogrodowe dla osób, które mają nieco mniej miejsca. Nasze stoliki balkonowe można przymocować do balustrady i złożyć, gdy nie są używane.

Zobacz więcej