Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (855)
Stoły  (855)
Stoliki  (855)

Stoliki kawowe

Pokazuje: 1-48 of 855
  • ...

Wybierz wyjątkowy stolik kawowy na vidaXL

Prostym sposobem na podkreślenie stylu w swoim wnętrzu jest wybranie wyrazistego stolika kawowego. vidaXL oferuje szeroki wybór tanich stolików kawowych, od klasycznych po romantyczne lub industrialne. Stolik kawowy jest dosłownym centrum Twojej części wypoczynkowej, więc tym bardziej należy wybrać wyjątkowy mebel. Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie vidaXL robi, będąc dużym sklepem internetowym z meblami, jest śledzenie najnowszych trendów. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju stołu szukasz, vidaXL to idealne miejsce na znalezienie modnego i pasującego elementu do dowolnego pomieszczenia w Twoim domu.

 

Funkcjonalne i tanie stoliki kawowe 

Jeśli szukasz taniego stolika do kawy, który jednocześnie dobrze się prezentuje, vidaXL to najlepsze miejsce do takich poszukiwań. Część wypoczynkowa bez stolika do kawy jest nie tylko pusta, ale także niepraktyczna. Nie mając stolika do kawy, gdzie postawisz przekąski, napoje lub atrakcyjną fotoksiążkę? Nie zapomnij też o tym, że pilot do telewizora będzie zawsze pod ręką. Taki stolik jest nie tylko funkcjonalny, ale stanowi również ozdobny element wyposażenia pokoju. Ponieważ stolik kawowy często znajduje się pośrodku pokoju, ważne jest, aby wybrać model pasujący do pozostałych mebli. vidaXL ma szeroki wybór stolików do kawy w różnych stylach: od boho przez rustykalny po industrialny.

 

Mały stolik do kawy czy duża ława?

vidaXL oferuje szeroki wybór mebli, w tym stoliki kawowe i ławy wykonane z różnych materiałów, w różnych kolorach i kształtach. Obecnie szalenie modne jest zestawianie kilku małych stolików kawowych w salonie. Dlatego oferta produktów vidaXL zawiera różne małe stoliki kawowe, które z pewnością zachwycą gości. Postawienie kilku małych stolików tworzy przytulną atmosferę. Nasze małe stoliki do kawy wykonane są z różnych materiałów, w tym:

  • Drewno
  • Bambus
  • Metal
  • Szkło
  • Plastik

Kolekcja vidaXL oferuje również liczne stoliki wykonane z drewna pochodzącego z recyklingu. Różnice w kolorach czynią każdy mebel unikatowym, a połączenie z metalem nadaje industrialny wygląd. Miłośnicy mebli rustykalnych lub nowoczesnych mają również wiele okrągłych stolików kawowych do wyboru.

 

Łączenie stolików do kawy

Jeśli nie możesz wybrać między dwoma stolikami, fajnie jest zestawić dwa lub trzy stoliki do kawy. Wybierz małe stoliki w różnych stylach i kolorach. Możesz także wybrać duży stolik kawowy i połączyć go ze stolikiem bocznym, wykonanym z tego samego materiału. Pomoże to zachować spójność w Twoim salonie.

Zobacz więcej