Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny

Dekoracje okienne

Różnorodne rodzaje rolet

Jeśli chcesz stworzyć więcej prywatności w domu, ale nie lubisz zasłon, rolety są doskonałym rozwiązaniem. Dużą zaletą rolet okiennych jest to, że można je łatwo zwinąć w ciągu dnia. Dzięki temu możesz sam zdecydować, ile światła chcesz wpuścić do pokoju. Na vidaXL znajdziesz rolety w różnorodnych kolorach oraz rozmiarach.

Rolety normalne oraz zaciemniające

Jeżeli potrzebujesz przyciemnić swoją sypialnię, rolety zaciemniające to fantastyczne rozwiązanie! Posiadają one warstwę powłoki, która całkowicie przesłania światło z zewnątrz. Dzięki temu Twoja sypialnia nabierze nastroju prywatności oraz zaciemnienia, gdy tego będziesz potrzebował(a). Rolety zaciemniające doskonale nadają się również do Twojego salonu. W lato, kiedy słońce świeci mocno, rolety pomogą zatrzymać gorące promienie, dzięki czemu dom będzie przyjemny i chłodny.

Rolety z nadrukiem lub bez

Na vidaXL oferujemy szczeroką gamę rolet i okien, produkty są dostępne w różnorodnych kolorach i wzornictwie. Bardzo popularna obecnie jest podwójna kurtyna. Te rolety składają się z naprzemiennych ciemnych i przezroczystych pasków. Po zwinięciu można wyrównać paski, co pozwala kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia.
Zobacz więcej