Wyloguj się
Wylogowałeś się.
Kontynuuj
Dziękujemy za subskrypcje naszego newslettera!
Sprawdź swoją skrzynkę mailową. Na podany adres e-mail został wysłany kod rabatowy!
DZIEKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZYM NEWSLETTEREM

który znajduje się w wysłanym przed chwilą do Ciebie mailu. Dziękujemy!

To receive your coupon code, please click on the confirmation link in the email we just sent you.

Zamknij
PODZIEL SIĘ OPINIĄ

Lustra

Sortuj wg:
Bestseller
Cena:
Filtr
Produkt, którego szukasz, jest niedostępny. Możesz poszukać czegoś podobnego tutaj.

Przejrzyj się w jednym z naszych pięknych luster

Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie? Jesteś jedną z tych osób, które spoglądają na siebie w lustrze przy każdej okazji, czy raczej korzystasz z lustra wyłącznie podczas mycia zębów? Jakiekolwiek znaczenie ma dla Ciebie lustro, jest ono niezbędne w każdym domu. Lustro służy nie tylko do sprawdzenia, jak fantastycznie wyglądasz, ale może też sprawić, by wnętrze wyglądało na większe. Na vidaXL znajdziesz wspaniały wybór luster stojących, szafek z lustrami oraz mniejszych lusterek kosmetycznych.

Duże i małe lustra dekoracyjne

W dzisiejszych czasach lustra dostępne są we wszelkich kształtach i rozmiarach. Duże lustro garderobiane pozwala na obejrzenie całej sylwetki, a dodatkowo sprawia, że mały pokój wydaje się dużo bardziej przestronny. To samo dotyczy luster ściennych. Jeśli wykażesz się sprytem i umieścisz lustra w odpowiedni sposób, możesz sprawić, że wnętrze będzie dużo jaśniejsze, a przez to nabierze świeżego charakteru. Na vidaXL mamy nie tylko duże, przykuwające wzrok lustra do salonu lub przedpokoju, ale oferujemy również wspaniałą różnorodność mniejszych modeli, które idealnie sprawdzą się na szafce nocnej lub stoliku.

Lustra podświetlane

Dobre oświetlenie jest niezbędne przy lustrach. Szczególnie często używane lustro w łazience musi być właściwie oświetlone. Na vidaXL znajdziesz szereg podświetlanych lusterek toaletowych oraz pięknych szafek na biżuterię z oświetleniem LED oraz lustrzanymi drzwiami - czego jeszcze potrzebujesz? Kiedy szafka jest otwarta, Twoja biżuteria jest dobrze oświetlona oraz widoczna dzięki wbudowanym diodom LED. Kiedy jest zamknięta, możesz zobaczyć jak świetnie wyglądasz w pięknym lustrze w drewnianej ramie.

Czas do końca:
Aktualna cena:
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Ekskluzywne oferty dla subskrybentów

Wyprzedaże

Nowości i trendy

Otrzymaj 20zł zniżki**

vidaXL szanuje Twoja prywatność
*Rezygnacja z newslettera możliwa w każdej chwili
**przy zamówieniu produktów vidaXL za 400 zł