Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.3 / 5
Meble  (252)
Ławki  (252)

Ławki do przedpokoju

Pokazuje: 1-48 of 252

Skrzynia: praktyczna i piękna

Ławka ze skrzynią do przechowywania to często zapomniany mebel. Nie uważa się go za niezbędny element jak kanapa, stół do jadalni lub szafka, ale przekonasz się, że ma ona swoje zalety. vidaXL posiada szeroki wybór ławek z miejscem do przechowywania. Ławki te otwierane są najczęściej poprzez podniesienie pokrywy, ale mogą również być wyposażone w szereg szuflad.

Niezbędny element wyposażenia

Jeśli masz małe dzieci, nieobcy jest ci widok porozrzucanych butów. Skrzynia do przechowania w korytarzu jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Możesz ją wykorzystać do przechowywania butów, a Twoje dzieci nie będą miały problemów ze znalezieniem swojej ulubionej pary rano. Ławka ze skrzynią do przechowywania może być także ustawiona w pokoju dziennym i służyć jako skrzynia na zabawki. Taka ławka sprawdzi się zresztą nie tylko do przechowywania rzeczy Twoich dzieci, możesz w niej przechowywać poduszki, narzuty i inne przedmioty, których nie chcesz mieć na wierzchu w danym momencie.

Ławki do przechowywania otwierane od góry lub szufladami

Na vidaXL znajdziesz wiele poręcznych skrzyń i ławek do przechowywania rzeczy. Dobrze jest pomyśleć o tym, co chcesz przechowywać w swojej nowej ławce przed dokonaniem zakupu. Ławka z pokrywą z reguły zapewnia więcej miejsca niż wersja z szufladami. Taki model jest szerszy i ma oparcie. Ławki z szufladami mają z reguły rustykalny charakter, ale wyglądają również świetnie w nowoczesnym wnętrzu.

Zestawy ławek

Jeżeli potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania, zestaw ławek z miejscem w środku będzie świetnym wyborem. Może on obejmować na przykład dwie ławki i pufa, który oprócz funkcji przechowywania sprawdzi się również jako podnóżek.

Zobacz więcej