Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Parasole i żagle ogrodowe

Pokazuje: 1-48 of 1381
  • ...

Parasole ogrodowe i parawany do ogrodu lub na balkon

Lubisz siedzieć na zewnątrz, ale boisz się oparzeń słonecznych? Wygląda na to, że potrzebujesz parasola ogrodowego lub parawanu na podwórku lub na balkonie! Dobry parasol pozwoli Ci cieszyć się cieniem, a jednocześnie będzie świetną dekoracją Twojej przestrzeni. VidaXL oferuje duży wybór parasoli. Istnieje wiele różnych rodzajów do wyboru, we wszystkich w letnich kolorach, idealnie do przygotowania Twojego ogrodu na lato.

 

Parasole wiszące

Idealny parasol będzie inny dla każdego, w zależności od gustu. Jednak parasol wiszący jest jednym z najpopularniejszych wyborów. Wspaniałą rzeczą w parasolach wspornikowych jest to, że można je ustawić idealnie nad stołem, ponieważ podstawa parasola jest z boku, a parasol wydaje się być zawieszony na niebie. Pozwala to maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. I wygląda niesamowicie!

Parasol wiszący może również osłonić większą powierzchnię. Jest tak, ponieważ większość parasoli wspornikowych jest większa niż zwykłe parasole. Musisz to wziąć pod uwagę przy zakupie. Byłoby szkoda, gdybyś nie mógł w pełni wykorzystać go z powodu braku miejsca. Wiele parasoli wspornikowych jest dostępnych w różnych kształtach, takich jak okrągły, kwadratowy i prostokątny. Oznacza to również, że może stworzyć cień dla większego obszaru. Należy również wspomnieć, że parasole wiszące można łatwo regulować i przenosić, dzięki czemu będziesz mógł usiąść w cieniu, gdziekolwiek chcesz.

 

Nie zapomnij o podstawie parasola

Oprócz parasoli wiszących w vidaXL dostępne są również zwykłe parasole. Sprawdź nasz szeroki wybór kolorów i rozmiarów. Znalazłeś parasol? Nie zapomnij o podstawie do niego! Zapewni ona, że parasol pozostanie stabilny i na miejscu na każdej powierzchni, oraz zapobiegnie jego odfrunięciu przy pierwszym podmuchu wiatru. Parasol wiszący wymaga innej podstawy niż zwykły parasol. Zwróć więc na to uwagę przy zakupie!

 

Chroń swój parasol za pomocą pokrowca

Niestety, każde wspaniałe lato kiedyś dobiegnie końca. Ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć meble ogrodowe, kiedy to nastąpi. Utrzymuj swoje meble w formie do następnego sezonu, chroniąc je przed wpływem wiatru i pogody. To samo dotyczy parasola. Dlatego zaleca się korzystanie z pokrowca. Zapobiegnie on uszkodzeniu tkaniny i zachowa jej kolor. Nawet po założeniu osłony parasol najlepiej przechowywać w pomieszczeniu.

Zobacz więcej