Najnowsze trendy

Choć style są ponadczasowe, to trendy są gorącym tematem

Dowiedz się, co jest modne w świecie projektowania wnętrz i ogrodów. Modne meble, kolory, kształty i nie tylko.

Trend na klasyczną elegancję

Nadaj swojemu wnętrzu klasyczny i ponadczasowy wygląd dzięki trendowi na klasyczną elegancję. Odkryj ten piękny trend i znajdź idealne meble i akcesoria, aby wprowadzić go do swojego domu!

Kup klasyczne, eleganckie meblekeyboard_arrow_right

Trend na nadmorski dom

Zaprojektuj piękną i relaksującą przestrzeń z trendem na nadmorski dom! Dowiedz się o nim wszystkiego i znajdź odpowiednie akcesoria do wyposażenia swojego insporowanego plażą wnętrza!  

Dowiedz się więcejkeyboard_arrow_right

Kup meble w nadmorskim stylu keyboard_arrow_right

Trend na niewielki miejski balkon

Mały balkon, ogromny potencjał! Poznaj niesamowite pomysły i rozwiązania w zakresie wyposażenia, aby stworzyć wymarzony, ale funkcjonalny miejski balkon.

Dowiedz się więcejkeyboard_arrow_right

Kup meble balkonowekeyboard_arrow_right

Wygodne meble ogrodowe z rattanu

Twój ogród może być miejscem wypoczynku przez cały rok! Zainspiruj się naszymi rattanowymi meblami ogrodowymi i akcesoriami i udekoruj swój wymarzony raj!  

Dowiedz się więcejkeyboard_arrow_right

Kup meble ogrodowe z rattanu keyboard_arrow_right

Inne trendy

   

Poznaj najgorętsze trendy wnętrzarskie na 2022

Trendy w aranżacji wnętrz pomogą Ci lepiej zrozumieć jak stworzyć wystrój domu. Zrównoważony projekt wnętrza ma określony styl, a ozdobną wisienką na torcie są trendy. Trendy we wnętrzach są tak wszechstronne, że możesz użyć tylko ozdobnych detali, aby dostosować je do swoich potrzeb. Odkryj nasze porady, wskazówki, pomysły na wnętrza i nie tylko, pasujące do trendów na 2022!

Czerp inspirację z najnowszych trendów

Jeśli potrzebujesz kilku wskazówek dotyczących remontu, zwróć uwagę na cztery najpopularniejsze trendy w projektowaniu wnętrz , nie możesz ich przegapić. Stwórz eklektyczny salon , w którym poczujesz się kreatywny i pełen inspiracji. Podkreśl ciepło i przytulność swojej sypialni dzięki trendowi na wiklinę i rattan.

Szczegóły mają wpływ na wystrój domu. Przyjrzyj się trendowi na złote akcenty, może okazać się niezbędny w Twojej jadalni. Trendu na aksamit nie trzeba przedstawiać. Trendy wnętrzarskie z 2022 roku czekają, aby jeszcze bardziej zainspirować Cię do dekoracji wnętrz.

Możesz także wykorzystać najnowsze trendy w projektowaniu, aby przebudować swój ogród, taras lub balkon. Omawiamy najnowsze materiały, wzory mebli i dekoracje, które zmieniają wystrój Twojego ogrodu. Chcesz stworzyć bar w ogrodzie, ale nie wiesz, co jest teraz na czasie? Tutaj znajdziesz najlepsze modele mebli ogrodowych i wskazówki dotyczące ich stylizacji. Rattan jest naprawdę modny, ale jakie są najlepsze pomysły na towarzystwo dla niego? Pozwól nam zainspirować Cię do zaprojektowania pięknej przestrzeni na świeżym powietrzu.

Inspiracja do stworzenia wymarzonego domu

Nasz kącik inspiracji zawiera doskonałe wskazówki dotyczące przebudowy domu. Odkryj najpopularniejsze style wnętrz i dowiedz się, jak możesz je przekształcić w modne pomysły. Koncentrujemy się na stylach wnętrz i trendach, meblach do każdego pomieszczenia, materiałach do aranżacji wnętrz i trendach kolorystycznych. Zanurz się w inspiracjach vidaXL, pomożemy Ci w dekoracji domu!